Bouda v Obřím dole, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Penzion Bouda v Obřím dole se nachází na klidném místě v Krkonoších. Nabízí restauraci, kde se podávají česká jídla. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi. Na místě si můžete zahrát stolní tenis, fotbal a šipky.

Všechny jednoduše zařízené pokoje mají posezení a výhled na hory. Na chodbě je společná koupelna.

V penzionu Bouda v Obřím Dole se každý den podává snídaně formou bufetu. Na místě naleznete také bar a hosté mohou využívat gril. Na požádání jsou k dispozici obědové balíčky.

Relaxovat můžete v přilehlé zahradě nebo se opalovat na terase. K zázemí penzionu patří dětské hřiště a na požádání lze zařídit i projížďku na koni. V penzionu Bouda v Obřím Dole se pořádají výstavy a koncerty.

Na 3,5 km vzdálenou Sněžku můžete vyjet lanovkou, která začíná 1 km od objektu. Penzion je 15 minut jízdy daleko od lyžařského areálu Pec a k nejbližšímu krytému bazénu to máte 2 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Bouda v Obřím dole:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Denní tisk, Lyžování, Dětské hřiště, Šipky, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Úschova zavazadel, Služba praní, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Kaple/Oltář, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Parkování není možné

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Bouda v Obřím dole

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Bouda v Obřím dole