Boudy V Modrem Dole, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Boudy V Modrém Dole se nachází v klidné lokalitě 2,5 km od Pece pod Sněžkou, ve 2. zóně Krkonošského národního parku. Leží ve výšce 1000 metrů nad mořem a svým hostům nabízí restauraci, kde se podávají jídla české kuchyně.

Tato typická horská chata nabízí ubytování v pokojích s dřevěným nábytkem, podlahami i obložením stěn. Všechny pokoje mají společnou koupelnu.

Zařízení má dětský koutek s trampolínou, velkou zahradu s posezením a vlastní sjezdovku s vlekem. Lyžařský areál Pec pod Sněžkou se nachází 3 km od hotelu Boudy.

Detailní informace a rezervace pokojů - Boudy V Modrem Dole:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Speciální dietní menu (na vyžádání), Společenské prostory, Obědové balíčky, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za 5 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Boudy V Modrem Dole

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Boudy V Modrem Dole