Chata Aurora, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Chata Aurora se nachází na tichém místě, 1 km od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou. Má zahradu s venkovním bazénem, ​​grilem a dětským hřištěm. V celé budově je zdarma k dispozici Wi-Fi.

Chata Aurora má prakticky zařízené pokoje. Koupelna na chodbě je společná. Hosté mohou také využívat společnou kuchyň a společenskou místnost.

K nejbližšímu obchodu s potravinami je to 1 km. Sněžka se tyčí 10 km daleko. Zastávka skibusu je odtud vzdálená 200 metrů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Aurora:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Aurora

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Aurora