Chata Betyna, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Chata Betyna se nachází 3 km od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a nabízí prakticky zařízené pokoje, vlastní restauraci podávající snídaně i večeře, venkovní bazén a Wi-Fi dostupné ve všech prostorách zdarma.

K dispozici jsou pokoje s koberci, dřevěným nábytkem, koupelnou a sprchou.

V restauraci jsou podávány tradiční české pochoutky. Chata Betyna má také saunu a zahradu s dětským hřištěm, trampolínou a stolním tenisem.

K veřejnému tenisovému kurtu je to 200 metrů. Stanice sedačkové lanovky, která vás vyveze na vrchol Sněžky, je od chaty vzdálená 400 metrů. K dispozici je také bezplatná kyvadlová doprava.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Betyna:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Obědové balíčky, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Veřejné parkování je možné za 2 EUR na den na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Betyna

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Betyna