Chata Orlik, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Chata Orlík se nachází na severním svahu v Peci pod Sněžkou, odkud se otevírá výhled na Studniční horu a do sousedního údolí. Nabízí lázně Orlík s vířivkou a saunou. V restauraci se podávají jídla české kuchyně.

Hosté si mohou zazpívat při karaoke a zahrát stolní fotbal nebo šipky. K dispozici je i knihovna a stolní společenské hry.

Chata Orlík poskytuje ubytování v pokojích s podlahami z tvrdého dřeva vybavených satelitní TV s velkou plochou obrazovkou. Některé pokoje disponují vlastní koupelnou, některé mají koupelnu společnou.

Chata stojí v Krkonošském národním parku, 100 metrů od běžkařských tratí a 300 metrů od sjezdovek. Zastávka skibusu je vzdálená 150 metrů.

Pokud není sníh, je možné parkovat na soukromém parkovišti přímo na místě. V případě sněhové pokrývky lze využít nedaleké veřejné parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Orlik:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Karaoke, Šipky, Vířivka, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Snídaně do pokoje, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Obědové balíčky, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Zvuková izolace, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Orlik

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Orlik