Chata Smetánka, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Chata Smetánka se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí restauraci zajišťující polopenzi, hernu s kulečníkem, šipkami i stolním tenisem, lyžárnu i lyžařskou školu. Ze sjezdovky Hnědý vrch lze na až k budově dojet na lyžích.

Dřevěná Chata Smetánka poskytuje pokoje s vlastní nebo společnou koupelnou a v některých případech také s umyvadlem nebo TV.

Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Relaxovat můžete na terase a k dispozici je i společný salon. Do obchodu s potravinami je to 15 minut chůze.

Za 15 minut dojdete také do centra Pece pod Sněžkou, kde najdete autobusovou zastávku, bazén, saunu nebo oudoorový Relaxpark.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Smetánka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Společenská místnost, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace nutná). Soukromé parkování je možné za poplatek v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Smetánka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Smetánka