Chata Šohajka, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

This inn is located in the natural surroundings of the Krkonoše National Park. Chata Šohajka is a wooden cottage and only a 10-minute walk from the Pec pod Sněžkou Ski Resort. Guests can use free WiFi.

The rooms are rustically furnished and have access to shared bathrooms and toilets.

There is a restaurant in Chata Šohajka and more restaurants and other amenities can be found in the nearest town Pec pod Sněžkou. Guests can enjoy hiking directly from the house.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Šohajka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Jídlo a pití Restaurace, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Šohajka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Šohajka