Horska Chata Pension A+A, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Horská Chata Pension A+A stojí v Peci pod Sněžkou, hned vedle sjezdovky Na Velké Pláni. Z ní lze dojet na lyžích přímo k penzionu. Hosté se zde mohou těšit na bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma na soukromém parkovišti a útulnou horskou restauraci.

Každé ráno se v penzionu podává snídaně a připravují se zde typické české speciality i mezinárodní jídla. Horská Chata také provozuje příjemný bar.

Lanovka na horu Sněžku je odtud vzdálená 1 km. Centrum Pece pod Sněžkou, lázně, fitness centrum a bazén odtud dělí jen 3 minuty chůze.

Detailní informace a rezervace pokojů - Horska Chata Pension A+A:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horska Chata Pension A+A

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horska Chata Pension A+A