Horská chata Portášky, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Horská chata Portášky se nachází v Krkonoších, na zastávce sedačkové lanovky z Velké Úpy, a poskytuje přímý přístup ke sjezdovce, lyžařskou školu i půjčovnu lyžařského vybavení. Provozuje také sezónní venkovní bazén, saunu a fitness centrum. Wi-Fi je dostupné ve společných prostorách.

Na místě je restaurace, která podává jídla regionální kuchyně a snídaně formou bufetu. Speciální dietní menu a obědové balíčky jsou k dispozici na vyžádání.

Všechny pokoje mají vlastní nebo společné koupelny. Pokoje se společnou koupelnou jsou vybaveny umyvadlem. Pokoje s vlastní koupelnou mají také TV.

Horská chata Portášky rovněž nabízí společný prostor s kulečníkem, stolním tenisem a šipkami. Na místě je k dispozici dětský klub a služba hlídání dětí za příplatek.

Autobusová zastávka je vzdálena 1,5 km. Hora Sněžka se nachází cca 5 km od chaty. Relaxační park v Peci pod Sněžkou je vzdálen 6 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Horská chata Portášky:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Denní tisk, Sauna, Fitness centrum, Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Solárium, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Krytý bazén (sezónní), Dětská herna, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Svatební apartmá, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Společenská místnost, Denní pokojová služba, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná). Veřejné parkování je možné za 4 EUR na den na přilehlém místě (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horská chata Portášky

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horská chata Portášky