Horský Ranč, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Rodinný penzion Horský Ranč se nachází na odlehlém místě v srdci Krkonošského národního parku, 100 metrů od lyžařského areálu Velká Úpa – Portášky a má k dispozici bar s krbem a společenskou místnost s TV. V celé budově je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Ráno se podává snídaně a večeři si můžete vybrat z nabízeného menu. Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici sauna a masáže. Hosté mohou také relaxovat na terase nebo ve velké zahradě.

Funkčně zařízené pokoje s výhledem na okolní přírodu mají buď vlastní nebo společnou koupelnu.

Horský Ranč je vzdálený 600 metrů od centra Velké Úpy, kde naleznete obchody a restaurace. Staví zde také bezplatný skibus, který vás doveze do 6 km vzdálené Pece pod Sněžkou.

V létě je k dispozici soukromé parkoviště na místě a v zimě veřejné parkoviště v obci za poplatek. Dopravu do objektu je možné zajistit.

Detailní informace a rezervace pokojů - Horský Ranč:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Lyžování, Masáže, Kulečník, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není nutná). Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horský Ranč

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horský Ranč