Hotel Děvín, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Tento hotel se nachází uprostřed lesů a kopců v tradiční dřevěné budově a nabízí restauraci s panoramatickým výhledem na hory v Krkonošském národním parku. V okolí najdete snowboardové a lyžařské tratě.

Hotel Děvín má nekuřácké pokoje s ústředním topením, fénem a malým sejfem (může být účtován příplatek).

Je možné si vychutnat pokrmy na grilu nebo si v baru objednat osvěžující nápoj. Hotelová restaurace se zaměřuje na speciality místního kraje.

Děvín je obklopen lesem plným kopců, kam se můžete vydat na pěší a cyklistické výlety. Je ideální i pro běh na lyžích. K 800 metrů vzdáleným lyžařským vlekům lze dojet skibusem. K malému lyžařskému vleku pro děti je to 200 metrů a do centra Pece pod Sněžkou 800 metrů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Děvín:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Bankomat, Nekuřácké pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Děvín

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Děvín