Hotel Emerich, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Hotel Emerich se nachází v Peci pod Sněžkou, v lyžařském areálu Krkonošského národního parku, jen 50 metrů od sjezdovek. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, lázeňské centrum a venkovní bazén.

Restaurace nabízí výhled na Krkonoše a jsou zde podávány pokrmy tradiční české kuchyně. Emerich Hotel provozuje také klasický bar a bar après ski.

Součástí lázní je finská sauna, infračervená sauna a vířivka. Můžete si také objednat masáže. V herně si můžete zahrát kulečník, stolní fotbal a šachy.

Prostorné pokoje mají výhled na sjezdovky a jsou vybaveny dřevěným nábytkem. Každý má obývací prostor, satelitní TV a koupelnu. Některé mají také vlastní balkón.

Lyžařské školy a snowboardový park najdete v okruhu 100 metrů od hotelu. V létě můžete využít cyklistickou trasu, která vede kolem hotelu.

V létě je k dispozici bezplatné parkování. V zimě se do hotelu dostanete pouze na sněžném skútru.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Emerich:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Sluneční terasa, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Herna, Masáže, Kulečník, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Parkování není možné

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Emerich

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Emerich