Hotel Energetik, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Hotel Energetik leží v nadmořské výšce 1070 metrů v lyžařském středisku Pec pod Sněžkou a nabízí lázeňské centrum s krytým bazénem. Každý pokoj disponuje balkonem s panoramatickým výhledem na hory.

Energetik Hotel má restauraci s nabídkou typických českých specialit i pokrmů mezinárodní kuchyně, odkud se můžete kochat výhledem do údolí.

V restauraci a ve vstupní hale je k dispozici bezplatné Wi-Fi. Lázně zahrnují saunu, solárium a fitness centrum. Děti se mohou zabavit na hřišti.

Sjezdovka Hnědý vrch se nachází hned vedle hotelu Energetik, k lanovce na Sněžku je to od hotelu 1 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Energetik:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Herna, Solárium, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Pěší turistika, Krytý bazén, Krytý bazén (po celý rok), Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Fax/Kopírka, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Parkování Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Energetik

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Energetik