Hotel Hořec, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Hotel Hořec se nachází v centru Pece pod Sněžkou uprostřed Krkonoš. Nabízí pokoje s koupelnou, bezplatným Wi-Fi, vířivku a bezplatné parkování.

Všechny pokoje jsou vybaveny satelitní TV, pohovkou a minibarem.

Restaurace podává českou a mezinárodní kuchyni, stejně jako širokou škálu nápojů. V baru a kavárně je letní terasa.. Personál hovoří také anglicky a německy.

Hotel Hořec stojí pár minut chůze od velkého bazénu, solária, salonu krásy a kadeřnictví.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Hořec:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma. , Exteriér: Terasa , Lyžování Lyžárna , Aktivity Denní tisk, Sauna, Lyžování, Masáže, Pěší turistika, Cyklistika, Krytý bazén , Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje , Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Služba praní, Čištění oděvů, Služba žehlení, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Služba concierge , Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Výtah, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky , Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Hořec

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Hořec