Hotel Horizont, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont se nachází v centru Pece pod Sněžkou, horského střediska na úpatí nejvyšší hory Krkonoš, Sněžky. Nabízí volný vstup do bazénu, vířivky, sauny a fitcentra a Wi-Fi zdarma. Jezdí zde bezplatný skibus.

K zázemí hotelu Horizont patří sportovní centrum s lyžařskou školou a půjčovnou lyžařských potřeb. Provádějí se v něm také reflexní masáže a bahenní zábaly.

Hotel Horizont má restauraci s kulečníkem, kde se podávají bohaté snídaně formou bufetu. Z restaurace s barem Panorama v 18. patře se otevírá nádherný na okolní město.

V letních měsících můžete relaxovat na terase, vypůjčit si tu horská kola nebo vyzkoušet golfová hřiště Mladé Buky a Nová Amerika. Přímo v hotelu si máte možnost zahrát stolní tenis a squash.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Horizont:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Doplňujíci informace k ubytování

V letních měsících můžete relaxovat na terase, vypůjčit si tu horská kola nebo vyzkoušet golfová hřiště Mladé Buky a Nová Amerika. Přímo v hotelu si máte možnost zahrát stolní tenis a squash

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. , Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Gril , Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky , Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Herna, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Squash, Krytý bazén, Krytý bazén (po celý rok), Pronájem kol , Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Restaurace (formou bufetu), Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání) , Recepce 24 hodin denně, Pokojová služba, Společenské prostory, Služba praní, Čištění oděvů, Kadeřnictví/Kosmetika, Služba žehlení, Směnárna, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Fax/Kopírka , Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Pokoj pro alergiky , Parkování Soukromé parkování je možné za 4 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Horizont

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Horizont