Hotel Krokus, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Hotel Krokus se nachází v Peci pod Sněžkou, na úpatí nejvyšší české hory Sněžky. Nabízí komfortně zařízené pokoje se satelitní TV.

Pokoje v hotelu Krokus mají na podlahách koberce a jsou zařízené dřevěným nábytkem. Všechny mají vlastní koupelnu s toaletními potřebami.

V hotelu Krokus lze zdarma využívat počítače s Wi-Fi. K dispozici je také lyžárna, služba půjčení jízdních kol a dětská herna.

Hosté si mohou pochutnat na širokém výběru jídel a nápojů v restauraci, která má také letní terasu s krásným výhledem na okolní hory.

Zastávka skibusu je přímo před hotelem. Od sjezdovek a lyžařské školy vás v hotelu Krokus bude dělit 800 metrů.

Bezplatné parkování je k dispozici pro pobyty na 5 a více nocí.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Krokus:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Sluneční terasa, Aktivity Sauna, Lyžování, Herna, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Fax/Kopírka, Bankomat, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Soukromé parkování je možné za 2,50 EUR na den v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Krokus

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Krokus