Luční bouda, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Luční bouda se nachází vysoko v Krkonoších v Krkonošském národním parku, asi 3 km od lanovky na Sněžku a 8 km od obce Pec pod Sněžkou. Nabízí Wi-Fi zdarma, posilovnu a vířivku.

Všechny pokoje hotelu Luční bouda jsou v zimě dobře vytápěné a po celý rok je z nich nádherný výhled na hory. Některé mají vlastní koupelnu, některé společnou.

V hotelové restauraci se servírují tradiční česká jídla a horské speciality z regionu, jako jsou borůvkové koláče a typické velké rohlíky. Každé ráno se podává snídaně formou bufetu. Hotel má vlastní pivovar, kde se vaří pivo Paroháč.

K zázemí patří sauna a pivní lázně. V hotelu je možné si také zahrát stolní fotbal, ping pong nebo šipky.

Parkovat lze pouze v Peci pod Sněžkou, odkud hosty za příplatek odveze hotelový personál.

Detailní informace a rezervace pokojů - Luční bouda:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Herna, Lázně a wellness, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Restaurace (formou bufetu), Snack bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Společenské prostory, Služba praní, Svatební apartmá, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Služba concierge, Kyvadlová doprava (za příplatek), Automat (nápoje), Automat (občerstvení), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Kaple/Oltář, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Klimatizace, Parkování Parkování není možné

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Luční bouda

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Luční bouda