Pension Skalicky, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Pension Skalický se nachází přímo na sjezdovce Zahrádky a nabízí výhled na Pec pod Sněžkou a možnost příjezdu k objektu a odjezdu od objektu na lyžích. K dispozici je společná kuchyň a společná TV místnost. Wi-Fi je ve všech prostorách zdarma.

Každý prakticky zařízený pokoj má TV a vlastní koupelnu nacházející se na pokoji nebo mimo pokoj.

V létě můžete využívat terasu a bezplatný gril. Restaurace a obchody najdete v centru města.

Nedaleko lze využít veřejné parkoviště. Od prosince do března je toto parkoviště k dispozici za poplatek, mimo tuto dobu je zdarma.

Skalický Pension stojí 300 metrů od běžkařské tratě Krkonošská Magistrála a 2 km od centra města.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pension Skalicky:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Knihovna, Pěší turistika, Cyklistika, Nekuřácké pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Skalicky

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pension Skalicky