Penzion Barborka, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Rodinný Penzion Barborka se nachází na sjezdovce Vysoký svah – Smrk uprostřed lyžařského areálu Pec pod Sněžkou a nabízí ubytování s bezplatným WiFi.

Penzion poskytuje pokoje s dřevěným nábytkem, satelitní TV, koupelnou a sprchou.

Každé ráno je podávána snídaně. Stravovat se lze v restauraci přímo na místě a nezbytnosti si můžete zakoupit v obchodu s potravinami, od kterého je Penzion Barborka vzdálený 3 km.

V bezprostřední blízkosti budovy se rozkládá lyžařské středisko Pec – Černá Hora s množstvím běžkařských stezek a na Sněžku je to od penzionu 7 km. Navštívit můžete také 2 km vzdálený Relax Park s bobovou dráhou, kladkou, lanovým centrem, skluzavkami a dětským hřištěm.

Na autobusovou zastávku Pec pod Sněžkou jsou to 3 km a 10 km vás dělí od vlakového nádraží ve Svobodě nad Úpou. Během léta lze parkovat zdarma přímo u budovy a v zimě je k dispozici centrální parkoviště v Peci pod Sněžkou, za které může být účtován poplatek.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Barborka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Aktivity Lyžování, Úschova zavazadel, Služba praní, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). Veřejné parkování je možné za případný poplatek na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Barborka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Barborka