Penzion Květa, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Penzion Květa stojí na úpatí Sněžky v Peci pod Sněžkou. Na lyžích zde můžete dojet až před vchod. Penzion nabízí restauraci s barem, letní terasu, bezplatné Wi-Fi a možnost zdarma využít soukromé parkoviště.

Všechny pokoje jsou funkčně zařízeny a mají výhled na sjezdovku Ski Pec. Koupelny jsou umístěné na chodbě.

Penzion Květa nabízí hostům zdarma možnost grilovat a využívat krytou terasu v zahradě nebo za příplatek relaxovat v sauně. Na zahradě je k dispozici basketbalové a dětské hřiště.

K sáňkařské dráze je to penzionu 600 metrů a k veřejnému koupališti 400 metrů. Autobusovou zastávku najdete ve vzdálenosti 400 metrů odtud. Vlaková stanice Svoboda nad Úpou se nachází 8 km od penzionu.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Květa:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Dětské hřiště, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Květa

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Květa