Penzion Lion, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Penzion Lion se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí bar, restauraci, Wi-Fi zdarma, přístup k penzionu na lyžích a v létě tenisový kurt.

Všechny pokoje mají výhled na hory, autentický dřevěný nábytek, TV a vlastní koupelnu se sprchou.

Můžete stolovat v hotelové restauraci, která podává místní speciality a po náročném dni na lyžích, pěší turistice nebo jiné činnosti si dát drink v baru. K dispozici jsou snídaně a polopenze.

Penzion Lion se nachází 3 km od hory Sněžka. Parkování je v létě zdarma, ale v zimě za příplatek.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Lion:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Tenisový kurt, Lyžování, Masáže, Kulečník, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Společenské prostory, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Veřejné parkování je možné za poplatek v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Lion

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Lion