Penzion Melkus, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Penzion Melkus se nachází v těsné blízkosti lyžařského areálu Javor a 100 m od centra města Pec pod Sněžkou. Je vybaven saunou, vířivkou a společným obývacím pokojem s krbem.

Ubytovací jednotky jsou prakticky vybavené a mají satelitní TV, bezplatné Wi-Fi, výhled na hory a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Snídaně se v penzionu podává každé ráno. Nejbližší restaurace je odtud 30 metrů a do obchodu s potravinami je to 200 metrů.

Lyžařský vlek na horu Sněžku je 400 metrů a sáňkařská dráha 200 metrů od hotelu. Autobusová zastávka Pec pod Sněžkou je ve vzdálenosti 200 metrů a vlakové nádraží ve městě Svoboda nad Úpou je do 15 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Melkus:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma. Zdarma! Kabelové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Herna, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Úschova zavazadel, Společenské prostory, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Melkus

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Melkus