Penzion Topas, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Penzion Topas se nachází přímo na svahu sjezdovky Modřín v lyžařském středisku Pec pod Sněžkou a nabízí zahradu se sezonním venkovním bazénem, zařízenou terasu, vlastní restauraci s ranním i večerním menu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion poskytuje prakticky zařízené pokoje s odhalenými dřevěnými trámy, TV s plochou obrazovkou, koupelnou a sprchou.

Součástí společných prostor je herna se stolním fotbalem a deskovými hrami. Nechybí ani lyžárna.

Topas stojí 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu. V okruhu 3 km od penzionu pak najdete krytý bazén, wellness centrum, zábavní park, bobovou dráhu i lanový park.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Topas:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Herna, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Úschova zavazadel, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Topas

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Topas