Penzion Toska, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Penzion Toska se nachází mezi Velkou Úpou a Pecí pod Sněžkou. Má zahradu s posezením, ohništěm a grilem. Skibus staví 40 metrů od hotelu a dopraví vás do 600 metrů vzdálených lyžařských areálů Portášky a Pec pod Sněžkou.

Toska nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma, koupelnou a výhledem na okolní hory. Některé pokoje mají palandy. Kuchyň je společná a najdete zde lednici, mikrovlnnou troubu a rychlovarnou konvici.

Můžete využít velkou hernu pro děti a za příplatek také infračervenou saunu. Na místě je k dispozici soukromé parkoviště zdarma.

Hotelová restaurace vaří tradiční česká domácí jídla. Obchod s potravinami je vzdálený 500 metrů. Železniční stanice ve Svobodě nad Úpou je vzdálená 6 km, přírodní koupaliště Sejfy se nachází 10 km odtud.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Toska:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Směnárna, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Toska

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Toska