Pohádkový penzion Na Salaši, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Pohádkový penzion Na Salaši je tradiční horská chata, vzdálená 1 km od Pece pod Sněžkou a 200 m od sjezdovek. Nabízí restauraci a jednoduché pokoje s výhledem do přírody.

V restauraci se podávají pokrmy české kuchyně. Snídaně je k dispozici každé ráno a večeři je možné zajistit na vyžádání.

Malý lyžařský areál Slovan Velká Pláň začíná 200 metrů od penzionu. Lyžařský Pec pod Sněžkou a Relax Park jsou vzdáleny 2 km a na Sněžku, nejvyšší vrchol země, je to od Penzionu Na Salaši 13 km. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Pohádkový penzion Na Salaši:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Gril, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pohádkový penzion Na Salaši

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Pohádkový penzion Na Salaši