U Hančilů, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

U Hančilů is a romantic wooden chalet next to a forest overlooking the Velká Úpa valley. The large apartments cover an entire floor of the building and have a separate entrance. There is also a garden terrace with barbecue facilities. A cooling system for draft beer is available.

The Velká Úpa Ski Slope is 500 metres away. During winter season the ski bus leaves every 30 minutes to the Pec pod Sněžkou Ski Area. The ski bus stop can be reached within a 10-minute walk. The Sněžka Mountain is 6 km away and the spa town of Jánské Lázně with its ski area is 8 km away from U Hančilů. The Velká Úpa Barrandov Bus Stop is a 5-minute walk away.

Detailní informace a rezervace pokojů - U Hančilů:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Internetové připojení není k dispozici. , Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril , Lyžování Lyžárna , Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika , Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké , Parkování Veřejné parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace nutná). Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení U Hančilů

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení U Hančilů