Ubytovani LD V Soukromi, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Ubytování LD V Soukromí se nachází v centru Pece pod Sněžkou, 50 metrů od místního lyžařského areálu. Poskytuje ubytování ve vybavených apartmánech. V celé budově funguje bezplatné Wi-Fi a parkování je zdarma.

Jednotky tvoří kuchyň, obývací část se satelitní TV a vlastní koupelna.

V blízkosti penzionu najdete restaurace. Přímo před hotelem staví autobus. Sněžka je 2 km daleko a lázeňské centrum se nachází 500 metrů od budovy.

Detailní informace a rezervace pokojů - Ubytovani LD V Soukromi:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Ubytovani LD V Soukromi

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Ubytovani LD V Soukromi