Ubytování v soukromí Kouba, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Ubytování v soukromí Kouba is located in the centre of Pec pod Sněžkou, 300 metres from the Javor Ski Slope, offering free WiFi. In winter, the ski bus stops 50 metres away and in summer, guests can use the barbecue facilities in the garden.

The units offer a kitchenette and a bathroom with shower.

A restaurant can be found in front of the house and the closest grocery store is 300 metres away.

A bus stop is within 200 metres and the Sněžka Peak is 7 km away. Free private parking is possible on site and Ubytování v soukromí Kouba is also accessible by car in winter.

Detailní informace a rezervace pokojů - Ubytování v soukromí Kouba:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Ubytování v soukromí Kouba

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Ubytování v soukromí Kouba