Ubytování Zmatlíková, Pec pod Sněžkou

| Středisko: Pec pod Sněžkou

Ubytování Zmatlíková se nachází v centru Pece pod Sněžkou, 300 metrů od lyžařského areálu Pec pod Sněžkou. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou. K dispozici je společný kuchyňský kout. V zahradě můžete zdarma využívat gril. Nechybí ani lyžárna a úschovna jízdních kol.

Od Ubytování Zmatlíková je to 300 metrů k obchodu s potravinami a k restauraci v centru města dojdete za 5 minut. Můžete se zde věnovat pěší turistice v horách nebo koupání v 500 metrů vzdáleném bazénu.

Na autobusovou zastávku Pec pod Sněžkou je to pěšky 3 minuty. Na místě je zdarma dostupné soukromé parkovišě.

Detailní informace a rezervace pokojů - Ubytování Zmatlíková:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Pec pod Sněžkou

Horské rekreační středisko Pec pod Sněžkou leží ve východní části Krkonoš na řece Úpě. Na území obce se nachází nejvyšší hora České republiky Sněžka, která je se svými 1602 m n. m. nejvyšší horou hřebenu Krkonoš i celého Česka. Pec pod Sněžkou je významným centrem cestovního ruchu, přímo ve městě se nachází areál SkiResort ČERNÁ HORA - PEC, který je jeden z nejlépe vybavených v České republice. Celoročně je zde k dispozici čtyřsedačková lanová dráha na Hnědý vrch.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Ubytování Zmatlíková

Jiné možnosti ubytování ve středisku Pec pod Sněžkou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Ubytování Zmatlíková