Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn - hotely, penziony a apartmány v okolí


Apartmán 315 Špindlerův Mlýn (0.12 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento apartmán se nachází 100 metrů od lyžařského areálu Medvědín ve Špindlerově Mlýně a nabízí terasu a výhled do zahrady. Lyžařský areál Hromovka je 1,2 km daleko. Wi-Fi je dostupné zdarma. Kuchyňský kout je vybavený myčkou nádobí a sporákem. Ve vlastní koupelně najdete bezplatné toaletní potřeby a fén. K dispozici je ložní prádlo a ručníky. Využívat lze neplacené soukromé parkoviště. Hosté si zde mohou zapůjčit lyžařské vybavení a v okolí se věnovat lyžování a cyklistice. Apartmán 315 Špindlerův Mlýn stojí 1,6 km od lyžařského areálu Svatý Petr a od lanovky Svatý Petr-Pláň. Apartmán 315 Špindlerův Mlýn dělí 81 km od letiště v Pardubicích. ... Více informací o ubytování »

Apartment Medvědín 92 (0.13 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů ve Špindlerově Mlýně! Apartmán Medvědín 92 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 100 metrů od lyžařského areálu Medvědín, a nabízí balkon i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Apartmán má kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, myčkou a kávovarem umožňující vlastní stravování, ručníky i ložní prádlo. Soukromé parkoviště na místě je zdarma. Apartmán Medvědín 92 je vzdálený 1,2 km od lyžařského areálu Hromovka a 1,6 km od lyžařského areálu Svatý Petr. V okolí ubytování se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování a cyklistiky. Na letiště Pardubice je to 81 km. ... Více informací o ubytování »

Apartmán Špindlerův Mlýn (0.14 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Špindlerův Mlýn je apartmán s balkonem a Wi-Fi zdarma situovaný ve Špindlerově Mlýně, jen 100 metrů od skiareálu Medvědín. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště. V apartmánu je kuchyňský kout se sporákem a myčkou a posezení. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. K oblíbeným aktivitám v okolí patří pěší turistika, cyklistika a lyžování, přičemž lyžařské vybavení si mohou hosté půjčit přímo na místě. Apartmán Špindlerův Mlýn se nachází 1,3 km od skiareálu Hromovka a 1,6 km od skiareálu Svatý Petr. Letiště Pardubice leží od Apartmánu Špindlerův Mlýn 81 km. ... Více informací o ubytování »

Suites & Apartments Medvědín (0.14 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Suites & Apartments Medvědín se nachází 100 metrů od lyžařského střediska Medvědín a 1,2 km od lyžařského areálu Hromovka. Apartmány mají bezplatné Wi-Fi, kuchyňský kout, balkon a posezení. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Všechny apartmány jsou vybaveny myčkou nádobí, sporákem, kávovarem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. K dispozici je vlastní koupelna s vanou nebo sprchou, bezplatnými toaletními potřebami a fénem. Suites & Apartments Medvědín mají terasu. V okolí se můžete věnovat lyžování a jízdě na kole. K dispozici je přímý přístup na sjezdovku. Ski Areál Svatý Petr a Svatý Petr – Pláň jsou vzdálené 1,5 km. ... Více informací o ubytování »

Apartment Medvědín Nr.11 (0.14 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně a nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Má bezplatné soukromé parkoviště a je vzdálený 100 metrů od lyžařského areálu Medvědín. Součástí apartmánu je kuchyňský kout s myčkou. K dispozici je ložní prádlo a ručníky. Apartment Medvědín Nr.11 má také terasu. Apartment Medvědín Nr.11 je vzdálený 1,3 km od lyžařského areálu Hromovka a 1,6 km od lyžařského areálu Svatý Petr. V okolí ubytování se můžete věnovat různým aktivitám včetně cyklistiky a pěší turistiky. Na letiště Pardubice je to 81 km. ... Více informací o ubytování »

Apartment Medvědín 87 (0.16 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Medvědín 87 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 1,3 km od lyžařského areálu Hromovka, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Součástí Apartmánu Medvědín 87 je kuchyň, posezení, TV s plochou obrazovkou a terasa. Parkování na místě je zdarma. V okolí se mohou hosté věnovat řadě aktivit, jako je lyžování a cyklistika. Apartmán Medvědín 87 je vzdálený 1,7 km od lyžařského areálu Svatý Petr a od lanovky Svatý Petr-Pláň a 81 km od Letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Apartment Medvědín 408 (0.16 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů ve Špindlerově Mlýně! Tento apartmán se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 1,2 km od lyžařského areálu Hromovka. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování zahrnuje kuchyň s myčkou nádobí a sporákem, satelitní TV a vlastní koupelnu s vanou. Hosté si zde mohou vypůjčit lyžařské vybavení a v okolí se věnovat různým aktivitám včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. Apartmán Medvědín 408 stojí 1,6 km od lyžařského areálu Svatý Petr a lanovky Svatý Petr - Pláň. Na letiště Pardubice je to odsud 81 km. ... Více informací o ubytování »

Aqua Park Špindlerův Mlýn (0.16 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Aqua Park Špindlerův Mlýn stojí uprostřed Krkonošského národního parku, přímo u lyžařského střediska Medvědín. Nabízí přístup na lyžích až ke vchodu a krytý aquapark. V restauraci je zdarma dostupné Wi-Fi. Všechny pokoje poskytují výhled na okolní lesy a sjezdovky. Jsou vybaveny TV a lednicí a mají vlastní koupelnu se sprchou. Komplex zahrnuje 9 budov, včetně restaurace, ve které se podávají snídaně formou bufetu a pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Hotel Aqua Park Špindlerův Mlýn nabízí bazén, 2 vířivky, divokou řeku, 2 tobogány, lodní skluzavku, saunu, parní saunu a masáže. Na místě se můžete věnovat také venkovním aktivitám včetně minigolfu, stolního tenisu a badmintonu. K dispozici je půjčovna kol a lyží a pro děti trampolína a dětské hřiště. Přímo před budovou staví be... Více informací o ubytování »

Apartment Medvědín 331/110 (0.17 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Medvědín 331/110 s výhledem na hory se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od sjezdovky Medvědín a 1,1 km od sjezdovky Hromovka. Na místě je bezplatné Wi-Fi připojení a neplacené soukromé parkoviště. Apartmány mají vlastní koupelnu s fénem a bezplatnými toaletními potřebami a také kuchyň vybavenou sporákem, mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí pro možnost vlastního stravování. Ručníky a ložní prádlo jsou zajištěny. Apartmán Medvědín 331/110 se nachází 1,4 km od lyžařského areálu Svatý Petr i od lanovky Svatý Petr – Pláň. Letiště v Pardubicích je vzdáleno 80 km. ... Více informací o ubytování »

Apartmán Medvědín 110 (0.17 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Medvědín 110 se nachází ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém regionu, pouhých 50 metrů od lyžařského areálu Medvědín, a nabízí slunnou terasu a možnost přijet na lyžích až ke vchodu. Lyžařský areál Hromovka leží1,3 km odtud. Na místě je možné využít neplacené soukromé parkoviště. Nechybí ani kuchyňský kout s myčkou nádobí a sporákem. K dispozici je mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Apartmán Medvědín 110 nabízí bezplatné Wi-Fi. Připraveny jsou ručníky. Na místě najdete lyžařskou školu, prodejnu skipasů, lyžárnu a půjčovnu lyžařského vybavení. Na místě si můžete zahrát tenis a minigolf a okolí je oblíbené díky možnostem lyžování. Okolí ubytování je oblíbeným cílem milovníků cyklistiky i pěší turistiky. Lyžařský areál Svatý Petr leží 1,6 km od ... Více informací o ubytování »

Apartment Medvědín 331/409 (0.18 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Medvědín 331/409 se nachází ve Špindlerově Mlýně, 200 metrů od skiareálu Medvědín. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Apartmán Medvědín 331/409 má také terasu. Na místě si můžete půjčit jízdní kola a projet se po okolí. Apartmán Medvědín 331/409 je vzdálený 1,1 km od lyžařského areálu Hromovka a 1,4 km od lyžařského areálu Svatý Petr. Apartmán Medvědín 331/409 leží 80 km od letiště v Pardubicích. ... Více informací o ubytování »

Apartmán Medvědín 109 (0.18 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Medvědín 109 poskytuje ubytování s možností vlastního stravování ve Špindlerově Mlýně, 100 metrů od lyžařského vleku v lyžařském areálu Medvědín a 1,3 km od lyžařského střediska Hromovka. Na místě lze využívat bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán Medvědín 109 zahrnuje velký obývací pokoj, kuchyňský kout, ložnici a koupelnu. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Ubytování nabízí službu půjčení lyžařského vybavení a okolí je oblíbeným cílem milovníků lyžování a cyklistiky. Apartmán Medvědín 109 je vzdálený 1,6 km od lyžařského areálu Svatý Petr a sedačkové lanovky Svatý Petr – Pláň. ... Více informací o ubytování »

Apartment Medvědín 204 (0.19 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Medvědín 204 nabízí komfortní ubytování ve Špindlerově Mlýně, 12 km od Karpacze. Poskytuje výhled na hory a leží 12 km od města Szklarska Poręba. Medvědín je vzdálený pouhých 200 metrů od nejbližšího lyžařského vleku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V budově je kuchyň s mikrovlnnou troubou a myčkou nádobí. K dispozici je také kabelová TV s plochou obrazovkou. Medvědín 204 poskytuje bezplatné Wi-Fi. Medvědín 204 umožňuje v okolí provozovat nesčetné množství sportovních a zábavních aktivit, zavítat můžete například na minigolf, bobovou nebo sáňkařskou dráhu nebo do aquaparku. K dispozici je půjčovna lyží. Medvědín 204 se nachází 27 km od města Świeradów-Zdrój a 14 km od Harrachova. V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně lyžování a cyklistiky. ... Více informací o ubytování »

Apartment Medvědín 331/210 (0.19 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů ve Špindlerově Mlýně! Apartmán Medvědín 331/210 se nachází ve Špindlerově Mlýně, přímo naproti aquaparku, 200 metrů od lyžařského střediska Medvědín, 1,1 km od lyžařského střediska Hromovka a 1,4 km od lyžařského střediska Svatý Petr. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má posezení, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní část a kuchyni. ... Více informací o ubytování »

Apartmány Medvědín (0.21 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmány Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém kraji, 200 metrů od lyžařského areálu Medvědín a 1,3 km od lyžařského areálu Hromovka. Nabízí lyžárnu, přímý přístup na sjezdovku a bezplatné soukromé parkoviště. Apartmány a studia jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, toustovačem, ledničkou a kávovarem. Apartmány Medvědín poskytují také bezplatné Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit, včetně lyžování nebo pěší turistiky. Lyžařský areál Svatý Petr a lanovka Svatý Petr - Pláň jsou vzdálené 1,7 km od Apartmánů Medvědín.Na letiště v Pardubicích je to 81 km. ... Více informací o ubytování »

Apartments Medvědín (0.23 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartments Medvědín se nachází ve Špindlerově Mlýně, 30 metrů od aquaparku a pouhých 50 metrů od sjezdovek, a nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným Wi-Fi, terasou a vstupem do zahrady. Soukromé parkoviště přímo u budovy mohou hosté využívat zdarma. Apartmány Medvědín mají dobře vybavenou kuchyni, TV s plochou obrazovkou a obývací pokoj s pohovkou. Je zde pračka a koupelna se sprchou, fénem a toaletními potřebami zdarma. Hosté mohou na místě využívat lyžárnu. Nedaleko najdete půjčovnu lyžařského vybavení a lyžařskou školu. Bobová dráha ve Špindlerově Mlýně je vzdálena 600 metrů a lyžařský areál Hromovka je 2 minuty jízdy daleko. ... Více informací o ubytování »

Apartmány Medvědín 205 (0.30 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmány Medvědín 205 se nachází uprostřed Špindlerova Mlýna, jen 300 metrů od Ski Areálu Medvědín a 1,4 km od lyžařského areálu Hromovka. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. V oblasti se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Tento 3hvězdičkový apartmán má balkon, samostatnou ložnici a plně vybavený kuchyňský kout. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. K dispozici je půjčovna lyžařského vybavení. Areál Svatý Petr leží 1,8 km od apartmánu. ... Více informací o ubytování »

Chata Špindlerův Mlýn 255 (0.31 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Chata Špindlerův Mlýn se nachází 150 metrů od zastávky skibusu a 200 metrů od lyžařského střediska Mědvědín a vodního parku. Nabízí samostatné bungalovy s bezplatným Wi-Fi připojením. Každý bungalov má satelitní TV, plně vybavenou kuchyň a koupelnu se sprchovým koutem. Restaurace je odtud vzdálená 300 metrů a obchod s potravinami 500 metrů. K zastávce autobusu do Špindlerova Mlýna dojdete pěšky za 2 minuty. ... Více informací o ubytování »

Chata Špindlerův Mlýn 256 (0.32 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Located in Špindlerův Mlýn in the Hradec Kralove region, Chata Špindlerův Mlýn 256 is a chalet boasting a garden. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. The chalet features 3 separate bedrooms and includes a kitchen with a dishwasher, microwave and dining area. Ski Areál Medvědín is 300 metres from the chalet. The nearest airport is Pardubice Airport, 81 km from the property. ... Více informací o ubytování »

Holiday home Špindlerův Mlýn (0.32 km von Lanova draha na Medvedin-stanice Spindleruv Mlyn)

| Středisko: Čechy a Morava
Das Ferienhaus Holiday home Špindlerův Mlýn ist eine Unterkunft zur Selbstverpflegung und befindet sich im Skigebiet Spindlermühle sowie 200 m vom Aquapark Spindlermühle entfernt. Freuen Sie sich hier auf einen Garten und kostenfreie Privatparkplätze an der Unterkunft. Das Holiday home Špindlerův Mlýn bietet eine gut ausgestattete Küche mit einem Essbereich, einen Kamin, ein Schlafsofa, einen Sitzbereich sowie ein eigenes Bad mit einer Dusche. Zu den weiteren Annehmlichkeiten der Unterkunft gehört ein Skiverleih. Zu den zahlreichen Freizeitaktivitäten an der Unterkunft oder in der Umgebung zählen Skifahren, Radfahren und Reiten. Besuchen Sie in der Umgebung auch das 300 m entfernte Skiegebiet Medvedin. ... Více informací o ubytování »