Liberec-Skalka - hotely, penziony a apartmány v okolí


Apartmány pod Ještědem (0.24 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmány pod Ještědem se nacházejí pouhých 150 metrů od lyžařského areálu Ještěd a 3 km od centra Liberce. Nabízí apartmány s rustikálním nábytkem, bezplatným Wi-Fi a posezením. Všechny apartmány mají přístup na společnou terasu. V apartmánech najdete kuchyňský kout s lednicí, koupelnu se sprchou, obývací část s rozkládací pohovkou a ložnici. Hostům je k dispozici zahrada s terasou a grilem. Apartmány pod Ještědem zajišťují také službu praní prádla. Ještědský vysílač je 1 km odtud a aquapark leží ve vzdálenosti 2 km. K nejbližší restauraci je to z apartmánů 300 metrů a k obchodu s potravinami 800 metrů. Liberecká zoo je 7 km daleko. Neplacené parkování je vzdálené 25 metrů odtud. ... Více informací o ubytování »

Pension Skalka (0.38 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Liberci! Penzion Skalka se nachází v Liberci, 2,3 km od Ještědu a nabízí gril, dětské hřiště a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají plně vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelnu se sprchou a satelitní TV s plochou obrazovkou. Některé pokoje mají posezení vhodné k relaxaci. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Využívat můžete také sdílený lounge. Mezi oblíbené aktivity v okolí patří lyžování a pěší turistika. Penzion Skalka stojí 3,6 km od Centra Babylon Liberec, 6 km od zoo Liberec a 88 km od letiště Václava Havla Praha. ... Více informací o ubytování »

Fénix Inspiration Design Hotel (0.47 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Liberci! Fénix Inspiration Design Hotel se nachází uprostřed vilové části Liberce plné zeleně, pouhých 100 metrů od tramvajové zastávky Spáleniště a 250 metrů od Ski areálu Ještěd. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi a parkování na soukromém parkovišti je zdarma. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávačem a konzolí Xbox 360. Designové pokoje nabízejí sprchu nebo vířivku. Snídaně se podává formou bufetu. Teplé nápoje jsou vám k dispozici zdarma po celý den. Můžete si také přečíst připravené noviny a časopisy nebo využít samoobslužný bar ve vstupní hale. V blízkém okolí se nachází 4 restaurace. Zatímco vaše budou dovádět na hřišti, můžete si dopřát masáž, nebo odpočívat na zahradn... Více informací o ubytování »

Fénix Inspiration Design Hotel (0.47 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Liberec
Fénix Inspiration Design Hotel se nachází ve vilové části Liberce se spoustou zeleně, pouhých 100 metrů od tramvajové zastávky Spáleniště a 250 metrů od ski areálu Ještěd. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště.Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, satelitní TV a CD i DVD přehrávač. V recepci hotelu Design Fénix si lze vypůjčit Apple iPad.K dispozici je samoobslužný lobby bar a do pokoje si můžete dát donést jídlo z 5 různých restaurací. Jídelníčky jsou dostupné ve všech pokojích.Můžete si dopřát masáž nebo relaxovat na zahradní terase, zatímco si děti budou hrát na hřišti.K aquaparku Babylon, víceúčelové hale Tipsport arena i do centra města dojedete snadno přímou tramvají. ... Více informací o ubytování »

Penzion Bucharka (0.59 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Liberec
Liberecký rodinný Penzion Bucharka se nachází jen 200 metrů od nejbližší sjezdovky lyžařského areálu Ještěd. Nabízí prostorné ubytování s bezplatným Wi-Fi a vlastním parkovištěm.Tradičně zařízené pokoje penzionu Bucharka mají satelitní TV s plochou obrazovkou a výhled na hory. Na požádání lze v penzionu zajistit snídani nebo masáž.Na průzkum nedotčené přírody Liberecka se hosté mohou vydat po mnoha značených cyklistických a turistických trasách. V zimě se z těchto cest stávají běžkařské tratě světové úrovně.Liberecká ZOO a botanická zahrada jsou 9 km daleko. Bucharka leží 20 km od hradu Grabštejn. ... Více informací o ubytování »

Penzion Medovil (0.95 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Medovil se nachází v Liberci, 2,8 km od Ještědu a 5 km od libereckého zoo. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatné Wi-Fi, dostupné ve všech prostorách. Apartmány mají posezení. K dispozici je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí. Hosté mohou také využít neplacené soukromé parkoviště. Ložní prádlo je zajištěno. Penzion Medovil má také sluneční terasu. Zajištěna je donáška potravin. V okolí se hosté mohou věnovat celé řadě aktivit, včetně lyžování a cyklistiky. Penzion Medovil je vzdálený 2,4 km od liberecké Home Credit Areny a 3 km od Centra Babylon. Na letiště Václava Havla v Praze je to od Penzionu Medovil 89 km. ... Více informací o ubytování »

Hotel Petra (1.02 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Liberec
Hotel Petra se nachází v Liberci, 3 km od akvaparku Babylon. Nabízí posilovnu, restauraci, zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi v celé budově a neplacené soukromé parkoviště.Pokoje mají vlastní koupelnu a posezení s TV.Ještěd je vzdálený 1 km a lyžařský areál Javorník 5 km. ... Více informací o ubytování »

Hotel Petra (1.02 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Petra se nachází v Liberci, 3 km od akvaparku Babylon. Nabízí posilovnu, restauraci, zahradu s grilem, bezplatné Wi-Fi v celé budově a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají vlastní koupelnu a posezení s TV. Ještěd je vzdálený 1 km a lyžařský areál Javorník 5 km. ... Více informací o ubytování »

Dům U Lesa (1.05 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Dům U Lesa se nachází v Liberci, 2,3 km od Ještědu. Nabízí sezonní venkovní bazén, dětské hřiště a terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Pokoje zahrnují TV s plochou obrazovkou a některé mají i pohodlné posezení. K vybavení patří rychlovarná konvice. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Dům U Lesa poskytuje bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách. Využívat zde můžete pokojovou službu. V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. Dům u Lesa stojí 6 km od liberecké zoo, 3,4 km od zábavního centra Babylon a 88 km od Letiště Václava Havla Praha. ... Více informací o ubytování »

Pokojíčky pod Ještědem (1.66 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Pokojíčky pod Ještědem se nachází v Liberci a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V některých je posezení. Z několik pokojů je výhled na hory, na bazén nebo do zahrady. Koupelny jsou sdílené a jejich součástí je vana i bidet. Okolí je oblbené mezi lyžaři a cyklisty. Pokojíčky pod Ještědem stojí 2,9 km od Ještědu a 5 km od liberecké zoo. Na letiště Václava Havla Praha je to 89 km. ... Více informací o ubytování »

Hotel Ještěd (2.02 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Liberec
Hotel, umístěný na vrcholu hory Ještěd ve stejnojmenné rozhledně, je unikátním uměleckým dílem. Je vzdálený 10 km od Liberce. Na místě je k dispozici restaurace s nabídkou jídel mezinárodní kuchyně.V blízkosti hotelu se nachází mnoho cyklostezek a turistických tras. Vodní park Babylon je vzdálený 10 km a do zoo a botanické zahrady to máte 15 km. ... Více informací o ubytování »

Hotel Ještěd (2.02 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel, umístěný na vrcholu hory Ještěd ve stejnojmenné rozhledně, je unikátním uměleckým dílem. Je vzdálený 10 km od Liberce. Na místě je k dispozici restaurace s nabídkou jídel mezinárodní kuchyně. V blízkosti hotelu se nachází mnoho cyklostezek a turistických tras. Vodní park Babylon je vzdálený 10 km a do zoo a botanické zahrady to máte 15 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion Alpina Liberec (2.07 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Alpina Liberec se nachází v Liberci, 2,8 km od Ještědu, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, gril, sezonní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Některé pokoje/apartmány mají pohodlné posezení. Z některých se otevírá výhled na hory, na město nebo do zahrady. Ve všech je koupelna. K vybavení patří satelitní TV s plochou obrazovkou. K dispozici je i pokojová služba. V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně cyklistiky a lyžování. Penzion Alpina Liberec stojí 3,3 km od libereckého Centra Babylon a 6 km od místního zoo. Na letiště Václava Havla Praha je to 89 km. ... Více informací o ubytování »

Pytloun Travel Hotel (2.46 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Liberec
Tento hotel, který stojí mezi dřevěnými domy ze 17. století, nabízí nekuřácké pokoje a společnou kuchyň s elektrickým sporákem. Nachází se v Liberci, 3 km od lyžařského areálu Ještěd.Pytloun Travel Hotel nabízí pokoje s ústředním topením a velkým šatníkem. Ve všech pokojích najdete pracovní stůl se snadným přístupem k elektrickým zásuvkám a s dobrým osvětlením.Recepce je otevřená po celý den a personál vám zajistí služby jako je výměna cizích měn. Hostům je k dispozici také lyžárna.Luxusní lázně Island Spa mají venkovní bazén se slanou vodou, finskou saunu, krytou tropickou saunu se solí a bylinkami, vířivku a masáže.Hotel Pytloun Travel je vzdálen 400 metrů od vlakového nádraží Liberec-Horní Růžodol, odkud se snadno dostanete po celém Liberci. ... Více informací o ubytování »

Pytloun Wellness Travel Hotel (2.46 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento hotel se nachází v Liberci, 4 km od lyžařského areálu Ještěd, a je obklopený dřevěnými budovami ze 17. století. Nabízí nekuřácké pokoje i sdílenou kuchyň s elektrickou varnou deskou. Všechny pokoje mají satelitní TV, bezplatnou kávu a čaj a vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Některé apartmány mají také vlastní kuchyňský kout. Recepce je otevřená po celý den a personál vám pomůže zajistit různé služby, jako jsou například směnárenské služby. K dispozici je také lyžárna. Wellness centrum Luxury Island Spa zahrnuje venkovní bazén se slanou vodou, finskou saunu, vnitřní tropickou saunu s bylinnou solí, vířivku i masáže (vše za příplatek). Hotel Pytloun Travel stojí 400 metrů od vlakového nádraží Liberec-Horní Růžodol, které zajišťuje snadné spojení s ostatní... Více informací o ubytování »

Chalupa Padouchov (2.73 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Chalupa Padouchov se nachází ve Světlé pod Ještědem v Libereckém kraji, 43 km od Špindlerova Mlýna a 38 km od města Szklarska Poręba. Chalupa Padouchov stojí 32 km od města Świeradów-Zdrój a 31 km od Harrachova. Na letiště Václava Havla Praha je to 85 km. ... Více informací o ubytování »

Best Western Plus Pytloun Design Hotel (2.79 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Liberec
Best Western Plus Pytloun Design Hotel se nachází v poklidné části Liberce nedaleko centra města a nabízí bezplatné Wi-Fi.Ve stylové restauraci se podávají pokrmy vybrané české, japonské a thajské kuchyně. Během teplejších měsíců je k dispozici také terasa. Můžete si dát také kvalitní kávu a domácí dezerty.Pytloun Design Hotel má dětský koutek a zahradu s posezením.Na nepřetržitě otevřené recepci si můžete zakoupit nejrůznější zboží. Personál hotelu hovoří anglicky a německy.Hotelové parkoviště lze využívat zdarma a nejbližší autobusovou zastávku najdete pouhých 200 metrů od budovy. ... Více informací o ubytování »

Pytloun Design Hotel (2.79 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Jedno z našich nej ubytování v destinaci Liberec. Pytloun Design Hotel se nachází v poklidné části Liberce, nedaleko centra. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje mají příslušentsví pro přípravu čaje a kávy zdarma, satelitní LCD TV, žehličku a žehlicí prkno. V některých pokojích je také k dispozici masážní vana. Ve stylové hotelové restauraci se připravují vybrané pokrmy české, japonské a thajské kuchyně. Během teplejších měsíců je otevřená také terasa. V nabídce najdete i kávu vysoké kvality nebo domácí dezerty. Pytloun Design Hotel má rovněž zahradu s posezením a dětskou hernu. Recepce je otevřená nepřetržitě a lze si na ní zakoupit různé zboží denní potřeby. Hotelový personál hovoří také anglicky a německy. Parkovat lze zdarma přímo na místě a na autobusovou zastávku je to pou... Více informací o ubytování »

Penzion Na Vápence (3.03 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Na Vápence stojí 4,5 km od lyžařského areálu Ještěd, 900 metrů od komplexu Centrum Babylon Liberec, 100 metrů od tramvajové zastávky a 1,4 km od autobusové zastávky. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají posezení se satelitní TV, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí a vlastní koupelnu se sprchou. Penzion Na Vápence má zahradu. Přímo na místě i v okolí se můžete věnovat celé řadě nejrůznějších aktivit včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. Na místě je neplacené parkoviště. K obchodu s potravinami je to odtud 200 metrů a k restauraci 2 km. Penzion je vzdálený 100 metrů od koupaliště Vápenka, 300 metrů od víceúčelové haly Tipsport arena, 14,5 km od golfového hřiště Ypsilon Golf Resort Liberec a 1,5 km od aquaparku Babylon. ... Více informací o ubytování »

Hotel Impuls (3.09 km von Liberec-Skalka)

| Středisko: Liberec
Útulný hotel Impuls je 5 minut jízdy autem od centra zábavy Babylon a jen 10 minut od lyžařského střediska na Ještědu a střediska běžeckého lyžování Vesec.Hosté v restauraci mohou ochutnat pokrmy tradiční české a mezinárodní kuchyně. Nabízí se široké spektrum českých a zahraničních kvalitních vín, stejně jako české pivo. Bar a otevřená terasa jsou vybaveny ratanovými sedadly.Všechny pokoje mají koupelnu, TV a digitálně řízené vytápění.Impuls Hotel nabízí infračervenou saunu i posilovnu. ... Více informací o ubytování »