Portasovy boudy-Velka Upa - hotely, penziony a apartmány v okolí


Horská chata Portášky (0.13 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Horská chata Portášky se nachází v Krkonoších, na zastávce sedačkové lanovky z Velké Úpy, a poskytuje přímý přístup ke sjezdovce, lyžařskou školu i půjčovnu lyžařského vybavení. Provozuje také sezónní venkovní bazén, saunu a fitness centrum. Wi-Fi je dostupné ve společných prostorách. Na místě je restaurace, která podává jídla regionální kuchyně a snídaně formou bufetu. Speciální dietní menu a obědové balíčky jsou k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje mají vlastní nebo společné koupelny. Pokoje se společnou koupelnou jsou vybaveny umyvadlem. Pokoje s vlastní koupelnou mají také TV. Horská chata Portášky rovněž nabízí společný prostor s kulečníkem, stolním tenisem a šipkami. Na místě je k dispozici dětský klub a služba hlídání dětí za příplatek. Autobusová zastávka je vzdále... Více informací o ubytování »

Horský Ranč (0.89 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Rodinný penzion Horský Ranč se nachází na odlehlém místě v srdci Krkonošského národního parku, 100 metrů od lyžařského areálu Velká Úpa - Portášky a má k dispozici bar s krbem a společenskou místnost s TV. V celé budově je dostupné bezplatné Wi-Fi.Ráno se podává snídaně a večeři si můžete vybrat z nabízeného menu. Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici sauna a masáže. Hosté mohou také relaxovat na terase nebo ve velké zahradě.Funkčně zařízené pokoje s výhledem na okolní přírodu mají buď vlastní nebo společnou koupelnu.Horský Ranč je vzdálený 600 metrů od centra Velké Úpy, kde naleznete obchody a restaurace. Staví zde také bezplatný skibus, který vás doveze do 6 km vzdálené Pece pod Sněžkou.V létě je k dispozici soukromé parkoviště na místě a v zimě veřejné parkoviště v obc... Více informací o ubytování »

Horský Ranč (0.89 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Peci pod Sněžkou! Rodinný penzion Horský Ranč se nachází na odlehlém místě v srdci Krkonošského národního parku, 100 metrů od lyžařského areálu Velká Úpa - Portášky a má k dispozici bar s krbem a společenskou místnost s TV. V celé budově je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ráno se podává snídaně a večeři si můžete vybrat z nabízeného menu. Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici sauna a masáže. Hosté mohou také relaxovat na terase nebo ve velké zahradě. Funkčně zařízené pokoje s výhledem na okolní přírodu mají buď vlastní nebo společnou koupelnu. Horský Ranč je vzdálený 600 metrů od centra Velké Úpy, kde naleznete obchody a restaurace. Staví zde také bezplatný skibus, který vás doveze do 6 km vzdálené Pece pod Sněžkou. V létě je k dispozici soukromé ... Více informací o ubytování »

Penzion Topas (1.04 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Topas se nachází přímo na svahu sjezdovky Modřín v lyžařském středisku Pec pod Sněžkou a nabízí zahradu se sezonním venkovním bazénem, zařízenou terasu, vlastní restauraci s ranním i večerním menu a bezplatné Wi-Fi. Penzion poskytuje prakticky zařízené pokoje s odhalenými dřevěnými trámy, TV s plochou obrazovkou, koupelnou a sprchou. Součástí společných prostor je herna se stolním fotbalem a deskovými hrami. Nechybí ani lyžárna. Topas stojí 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu. V okruhu 3 km od penzionu pak najdete krytý bazén, wellness centrum, zábavní park, bobovou dráhu i lanový park. ... Více informací o ubytování »

Penzion Topas (1.04 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Penzion Topas se nachází přímo na svahu sjezdovky Modřín v lyžařském středisku Pec pod Sněžkou a nabízí zahradu se sezonním venkovním bazénem, zařízenou terasu, vlastní restauraci s ranním i večerním menu a bezplatné Wi-Fi.Penzion poskytuje prakticky zařízené pokoje s odhalenými dřevěnými trámy, TV s plochou obrazovkou, koupelnou a sprchou.Součástí společných prostor je herna se stolním fotbalem a deskovými hrami. Nechybí ani lyžárna.Topas stojí 300 metrů od zastávky bezplatného skibusu. V okruhu 3 km od penzionu pak najdete krytý bazén, wellness centrum, zábavní park, bobovou dráhu i lanový park. ... Více informací o ubytování »

Penzion Lion (1.17 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Lion se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí bar, restauraci, Wi-Fi zdarma, přístup k penzionu na lyžích a v létě tenisový kurt. Všechny pokoje mají výhled na hory, autentický dřevěný nábytek, TV a vlastní koupelnu se sprchou. Můžete stolovat v hotelové restauraci, která podává místní speciality a po náročném dni na lyžích, pěší turistice nebo jiné činnosti si dát drink v baru. K dispozici jsou snídaně a polopenze. Penzion Lion se nachází 3 km od hory Sněžka. Parkování je v létě zdarma, ale v zimě za příplatek. ... Více informací o ubytování »

Penzion Lion (1.17 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Penzion Lion se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí bar, restauraci, Wi-Fi zdarma, přístup k penzionu na lyžích a v létě tenisový kurt.Všechny pokoje mají výhled na hory, autentický dřevěný nábytek, TV a vlastní koupelnu se sprchou.Můžete stolovat v hotelové restauraci, která podává místní speciality a po náročném dni na lyžích, pěší turistice nebo jiné činnosti si dát drink v baru. K dispozici jsou snídaně a polopenze.Penzion Lion se nachází 3 km od hory Sněžka. Parkování je v létě zdarma, ale v zimě za příplatek. ... Více informací o ubytování »

Pomněnka (1.20 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Pomněnka se nachází v Peci pod Sněžkou, 200 metrů od Lanové dráhy Portášky. Nabízí bar a soukromé parkoviště. Pokoje mají sdílenou koupelnu. Penzion Pomněnka nabízí ve všech prostorách Wi-Fi zdarma. Pro hosty je k dispozici také společný salonek. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně lyžování a pěší turistiky. Penzion Pomněnka se nachází 2,9 km od sjezdovky Javor a 3,3 km od mezistanice lanovky Růžová hora – Sněžka. Letiště v Pardubicích je vzdálené 75 km. ... Více informací o ubytování »

Holiday home Pec pod Snezkou 1 (1.20 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Holiday home Pec pod Sněžkou 1 je prázdninový dům ve Velké Úpě, 10 km od města Karpacz a 12 km od Špindlerova Mlýna. K dispozici je vlastní koupelna a kuchyň s mikrovlnnou troubou, ledničkou a varnou deskou. Holiday home Pec pod Sněžkou 1 stojí 23 km od města Sklářská Poruba a 39 km od lázeňského města Świeradów-Zdrój a 75 km od pardubického letiště. ... Více informací o ubytování »

Pension Strnad (1.21 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Pension Strnad se nachází ve Velké Úpě a nabízí přímý přístup na sjezdovku, lyžárnu a bezplatné soukromé parkoviště. K vybavení penzionu patří satelitní TV s plochou obrazovkou, CD přehrávač, některé pokoje mají také posezení a další i terasu nebo balkon. Ve všech prostorách Pensionu Strnad je zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je zde také sdílená kuchyň. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně lyžování a pěší turistiky. Pension Strnad je vzdálený 10 km od Karpacze, 12 km od Špindlerova Mlýna a 75 km od Letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Bouda Na Cestě (1.22 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Bouda Na Cestě se nachází v Peci pod Sněžkou - Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, 400 metrů od lanové dráhy Portášky. Nabízí sluneční terasu s výhledem na hory, bar, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají koupelnu se sprchou. K dispozici je také sdílená kuchyně. V okolí chaty se můžete věnovat řadě aktivit včetně lyžování a cyklistiky. Hosté se mohou na lyžích snadno dostat na sjezdovku Portášky vzdálenou 300 metrů. Využít lze bezplatný skibus do Pece pod Sněžkou a Jánských Lázní. ... Více informací o ubytování »

Horská chata U Pekařů (1.25 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Horská chata U Pekařů se nachází v Peci pod Sněžkou a nabízí přímý přístup na sjezdovku, Wi-Fi zdarma a terasu. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou, nebo vlastní toaletu a sprchu mimo pokoj na chodbě. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň a potraviny si mohou zakoupit v obchodě 300 metrů odtud. Na jídlo lze zajít i do restaurace hotelu Hela, kam je to také 300 metrů. K zázemí patří společenská místnost a terasa, v zimě je k dispozici lyžařská škola. Penzion stojí 5,4 km od Sněžky a 3,3 km od lyžařského areálu Javor. ... Více informací o ubytování »

Penzion Mileta (1.28 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Pec pod Sněžkou
Penzion Mileta se nachází na klidném místě 200 metrů od lyžařského střediska Portášky a má restauraci a dětské hřiště. Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení. Mileta nabízí prakticky zařízené pokoje s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou v zimě dobře vytápěné. V zimním období lze parkovat 500 metrů od penzionu a hostitelé vám zdarma pomohou s odnosem zavazadel. Nejbližší autobusová zastávka je vzdálena 500 metrů. Centrum Pece pod Sněžkou je 1,5 km daleko. ... Více informací o ubytování »

Penzion Kobr (1.30 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Kobr se nachází v Peci pod Sněžkou, 800 metrů od lanové dráhy Portášky a nabízí sluneční terasu a lyžárnu. Na místě je bar. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna. Penzion Kobr poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. V penzionu lze využívat sdílenou kuchyni. V okolí se lze věnovat různým aktivitám jako je lyžování, cyklistika a pěší turistika. Penzion Kobr je situován 3,6 km od vrcholu Růžová hora-Sněžka a od sjezdovky Javor. Na letiště Pardubice je to 75 km. ... Více informací o ubytování »

Pension Modřín (1.34 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Velká Úpa
Pension Modřín je moderní penzion ve stylu horské chaty přímo u sjezdovek v lyžařském areálu Portášky ve Velké Úpě. Nabízí saunu, vířivku a bezplatné Wi-Fi. Restaurace s terasou podává českou a mezinárodní kuchyni.Na jih orientované světlé pokoje s výhledem do údolí a na sjezdovku mají TV a vlastní koupelnu.Modřín Pension nabízí svým hostům možnost zahrát si kulečník a stolní fotbal a možnost využít úschovu lyží a kol.Autobusová zastávka na náměstí ve Velké Úpě je vzdálená 200 metrů. Centrum Pece pod Sněžkou je 1 km daleko. ... Více informací o ubytování »

PENZION DOMEČEK (1.43 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
PENZION DOMEČEK je přístupný na lyžích a nachází se ve Velké Úpě v Královéhradeckém kraji, 10 km od města Karpacz. Na místě je lyžařská škola, bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Všechny pokoje zahrnují vlastní koupelnu se sprchou. Některé mají pohodlné posezení a vybrané poskytují výhled na hory nebo řeku. K dispozici je sdílená kuchyně. V okolí se můžete věnovat řadě aktivit včetně lyžování, cyklistiky a pěší turistiky. Penzion Domeček stojí 12 km od Špindlerova Mlýna, 23 km od Sklářské Poruby a 75 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Hotel Atlas (1.43 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Tradiční Hotel Atlas se nachází v centru Velké Úpy, v těsné blízkosti lyžařského areálu Portášky. Nabízí restauraci podávající typická jídla české kuchyně, pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi a neplacené parkoviště. Všechny pokoje v penzionu Hotel Atlas jsou vybavené kvalitním dřevěným nábytkem, koberci a TV. Každé ráno se zde podává snídaně. Na požádání je k dispozici také polopenze a plná penze. Jen minutu pěšky odtud se nachází lyžařská škola a zastávka skibusu. Ubytování je vzdálené 1,5 km od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a 12 km od lázeňského města a lyžařského střediska Janské Lázně. Hotel je dále situovaný 100 metrů od autobusové zastávky Velká Úpa-střed a 8 km od vlakového nádraží Svoboda nad Úpou. ... Více informací o ubytování »

Hotel Atlas a Penzion Domecek (1.43 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Velká Úpa
Tradiční Hotel Atlas a Penzion Domeček se nachází v centru města Velká Úpa, přímo u lyžařského areálu Portášky, a svým hostům nabízí restauraci s nabídkou typické české kuchyně a pokoje s vlastní koupelnou, Wi-Fi zdarma a bezplatným soukromým parkovištěm.Hotel Atlas a Penzion Domeček nabízí pokoje vybavené kvalitním dřevěným nábytkem, koberci a TV.Snídaně se podává každé ráno. Na požádání je k dispozici také polopenze a plná penze.Jen minutu chůze odtud se nachází lyžařská škola a zastávka skibusu. Hotel je vzdálen 1,5 km od lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a 12 km od lázeňského města a lyžařského střediska Janské Lázně.Hotel se nachází 100 metrů od autobusové zastávky Velká Úpa-střed a 8 km od vlakového nádraží Svoboda nad Úpou. ... Více informací o ubytování »

Hotel Hela (1.49 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Hotel Hela se nachází v Peci pod Sněžkou a má restauraci, bar, bezplatné Wi-Fi, půjčovnu lyžařského vybavení a přímý přístup na sjezdovku. Ve všech pokojích najdete lednici a koupelnu se sprchovým koutem. V apartmánech je také kuchyně. Ze všech pokojů a apartmánů si můžete užívat výhled na hory. Hosté hotelu Hela mohou relaxovat na terase, zahrát si kulečník a šipky, využít služby přepážky s turistickými informacemi nebo si zde koupit skipasy. Hotel stojí 5,7 km od Sněžky a 3 km od sjezdovky Javor. ... Více informací o ubytování »

Pension Cortina (1.49 km von Portasovy boudy-Velka Upa)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Peci pod Sněžkou! Pension Cortina se nachází v Peci pod Sněžkou, minutu chůze od nejbližšího lyžařského vleku. Nabízí dětské hřiště a malý obchod s potravinami. Wi-Fi je na místě k dispozici zdarma. Všechny pokoje mají jídelní stůl, rychlovarnou konvici, lednici, mikrovlnnou troubu a koupelnu se sprchou. K zázemí penzionu dále patří sdílené posezení a společenská místnost s hrami. Za příplatek je k dispozici služba donášky potravin. Na místě nebo v okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je lyžování, cyklistika a turistika. Parkovat můžete na místě zdarma. Penzion je vzdálený 5,5 km od Sněžky. ... Více informací o ubytování »