Rozhledna Dubecko - hotely, penziony a apartmány v okolí


Dopava (0.61 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Situated in Turnov, this holiday home features a garden with an outdoor pool and a terrace. Guests benefit from terrace. The kitchen has a dishwasher and an oven and there is a private bathroom. A TV is offered. Other facilities at Dopava include a sauna. Karpacz is 44 km from Dopava, while Špindlerův Mlýn is 32 km away. The nearest airport is Pardubice Airport, 74 km from Dopava. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Borivoj (1.00 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Located in Klokočí, this holiday home is set 43 km from Karpacz. The unit is 31 km from Špindlerův Mlýn. The kitchen is equipped with an oven and a microwave. A TV and DVD player, as well as a CD player are offered. There is a private bathroom with a shower. Szklarska Poręba is 33 km from Holiday Home Borivoj, while Świeradów-Zdrój is 36 km away. A number of activities are offered in the area, such as golfing, cycling and fishing. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 87 km from the property. ... Více informací o ubytování »

Apartmány pod Kozákovem (2.14 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmány pod Kozákovem se nachází v Radostné pod Kozákovem, obklopeny horami, a nabízí Wi-Fi zdarma a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Všechny apartmány mají posezení, kuchyň s lednicí, troubou a toustovačem a koupelna s vanou nebo sprchou. Nechybí ani ručníky. Na místě si můžete půjčit jízdní kola a oblast je oblíbená mezi cyklisty. Bozkovské dolomitové jeskyně leží 19 km od ubytování. Apartmány pod Kozákovem jsou vzdáleny 30 km od Špindlerova Mlýna a 34 km od Sklářské Poruby. Trutnov se nachází 9 km odtud. Do města pohádek Jičína je to 21 km. Letiště v Pardubicích leží 72 km odtud. ... Více informací o ubytování »

Ubytovani U Švýcarů (2.25 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Ubytování U Švýcarů se nachází uprostřed Českého ráje, 1 km od skalního města Hrubá Skála. Penzion vede švýcarský pár a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je ubytování se satelitní TV, plně vybavenou kuchyní nebo kuchyňským koutem a koupelnou se sprchou. Ubytování U Švýcarů má bar a zahradu s terasou a grilem. Penzion stojí 500 metrů od nejbližšího obchodu s potravinami a 1 km od restaurace v Sedmihorkách. Zábavní park Šťastná země a přírodní park Podtrosecké údolí leží 3 km od penzionu. Autobusovou zastávku a vlakové nádraží najdete 1 km od ubytování. Na místě lze zdarma zaparkovat. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Monika 1 (2.88 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Holiday Home Monika 1 is a holiday home with a balcony, set in Rovensko pod Troskami. The unit is 43 km from Karpacz. The unit equipped with a kitchen with an oven and microwave. A TV is available. There is a private bathroom with a bath. Špindlerův Mlýn is 31 km from Holiday Home Monika 1, while Szklarska Poręba is 34 km from the property. Vaclav Havel Prague Airport is 87 km away. ... Více informací o ubytování »

Apartmán Sedmihorské léto (2.97 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Sedmihorské léto se nachází v Karlovicích, 46 km od Karpacze, a nabízí Wi-Fi zdarma. V apartmánu je kuchyň s mikrovlnnou troubou, ledničkou a varnou konvicí a koupelna se sprchou. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. V koupelně najdete sprchu. Apartmán Sedmihorské léto je vzdálený 34 km od Špindlerova Mlýna a 37 km od polské Sklářské Poruby. V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice, cyklistice a dalším aktivitám. Na pardubické letiště je to 72 km. ... Více informací o ubytování »

Apartments Kozákov (3.01 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartments Kozákov se nachází v obci Tatobity, 41 km od města Karpacz. Nabízí výhled na přístupný sezónní venkovní bazén. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Vybavení všech apartmánů zahrnuje TV a kuchyni s mikrovlnnou troubou, toustovačem a ledničkou. Nechybí ani vlastní koupelna s vanou či sprchou a bezplatnými toaletními potřebami. Ložní prádlo je zajištěno. V Apartments Kozákov je k dispozici také venkovní gril a restaurace s nabídkou chutných jídel. Přímo na místě si můžete zahrát stolní tenis a v okolí se věnovat řadě aktivit, včetně golfu, jízdy na koni, cyklistiky a pěší turistiky. Špindlerův Mlýn je od Apartments Kozákov vzdálený 29 km a od Pardubického letiště vás dělí 72 km. V Apartments Kozákov je dostupné neplacené soukromé parkoviště. ... Více informací o ubytování »

Ubytování Na Statku v Českém Ráji (3.08 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Prázdninový dům Ubytování Na Statku v Českém Ráji se nachází v Turnově v Libereckém kraji, 32 km od Špindlerova Mlýna a 44 km od města Karpacz. Hosté zde mohou využívat neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi v některých prostorách. Ubytování zahrnuje posezení, kuchyňský kout s troubou a lednicí, TV i vlastní koupelnu se sprchou. Ručníky jsou dostupné za příplatek. Na požádání a za příplatek lze zajistit také manikúru a pedikúru. Ubytování Na Statku v Českém Ráji dělí 36 km od města Szklarska Poręba, 40 km od města Świeradów-Zdrój a 85 km od letiště Václava Havla v Praze. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně cyklistiky a pěší turistiky. ... Více informací o ubytování »

Riegrova Chata Kozákov (3.13 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Riegrova Chata Kozákov je přístupná na lyžích a nachází se v Semilech v Libereckém kraji. Na místě je restaurace a soukromé neplacené parkoviště. Hosté mohou využívat v celém prostoru Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a mají vlastní koupelnu se sprchou. V některých je také posezení, kde mohou hosté relaxovat a z některých se otevírá výhled na hory nebo na město. K dispozici jsou i turistické informace. K zázemí ubytování patří lyžárna a můžete si zde vypůjčit i lyžařské vybavení. V okolí se lze věnovat různým aktivitám včetně lyžování a jízdy na koni. Letiště Pardubice odtud leží 73 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion a apartmány Zrcadlová Koza (3.49 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion a apartmány Zrcadlová Koza se nachází v Turnově. Nabízí dětské hřiště, zázemí pro vodní sporty, gril, zahradu, vlastní bar, výhled na řeku a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají šatní skříň, posezení a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Některé mají také terasu. Každé ráno se v penzionu podává snídaně formou bufetu a najdete zde také restauraci nabízející různé pokrmy. Hosté v penzionu se mohou v Turnově a okolí věnovat různým aktivitám jako je cyklistika nebo kanoistika. Penzion a apartmány Zrcadlová Koza leží 33 km od Špindlerova Mlýna a 45 km od Karpacze. ... Více informací o ubytování »

Holiday home Tatobity (3.56 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento prázdninový dům se nachází se v Tatobitech v Libereckém kraji, 41 km od Karpacze a 29 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí neplacené parkoviště a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování má terasu, kuchyň s mikrovlnnou troubou a ledničkou, koupelnu a TV. Holiday home Tatobity má i venkovní bazén. Prázdninový dům Tatobity je vzdálený 33 km od Szklarske Poręby, 38 km od města Świeradów-Zdrój a 88 km od Letiště Václava Havla Praha. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Nikol (3.61 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Featuring a garden, Holiday Home Nikol is a holiday home situated in Karlovice. The unit is 46 km from Karpacz. A TV is provided. There is a private bathroom with a shower. Špindlerův Mlýn is 34 km from Holiday Home Nikol, while Szklarska Poręba is 37 km from the property. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 83 km from the property. ... Více informací o ubytování »

Holiday home Pavacer I (3.63 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Featuring a garden, Holiday home Pavacer I is a holiday home situated in Dlouhý. Guests benefit from patio. A TV is featured. There is a private bathroom with a bath. Karpacz is 41 km from Holiday home Pavacer I, while Špindlerův Mlýn is 28 km away. The nearest airport is Pardubice Airport, 75 km from Holiday home Pavacer I. ... Více informací o ubytování »

Pavacer II (3.66 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Pavacer II is a detached holiday home with a garden, located in Dlouhý in the Liberec Region Region. Guests benefit from terrace and a terrace. There is a seating area and a kitchen. A TV is available. There is a private bathroom with a bath and bidet. Karpacz is 41 km from Pavacer II, while Špindlerův Mlýn is 28 km away. Pardubice Airport is 75 km from the property. ... Více informací o ubytování »

Penzion Radván (3.67 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Hrubá Skála
Penzion Radvanice se nachází v srdci přírodní rezervace Český ráj. Nabízí pokoje s TV a bezplatným Wi-Fi. Penzion v Radvánovicích má také zahradu, terasu a společnou kuchyň.Restauraci najdete 100 metrů od ubytování.Lyžařské vleky Kozákov jsou vzdálené 5 km. Na koni se můžete projet 2 km od ubytování. Prachovské skály a Hrubá Skála, kde se můžete věnovat horolezectví, se nachází 1 km od penzionu Radván. ... Více informací o ubytování »

Penzion Radván (3.67 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Radvanice se nachází v srdci přírodní rezervace Český ráj. Nabízí pokoje s TV a bezplatným Wi-Fi. Penzion v Radvánovicích má také zahradu, terasu a společnou kuchyň. Restauraci najdete 100 metrů od ubytování. Lyžařské vleky Kozákov jsou vzdálené 5 km. Na koni se můžete projet 2 km od ubytování. Prachovské skály a Hrubá Skála, kde se můžete věnovat horolezectví, se nachází 1 km od penzionu Radván. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Pelešany (3.96 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Turnov
Holiday Home Pelešany se nachází na okraji lesa v Turnově, na cyklistické trase Sedmihorky a zahrnuje obývací pokoj s železnými kamny, satelitní TV a Wi-Fi připojení zdarma. Na místě je možné využívat bezplatné parkoviště.Tento rekreační dům má 2 oddělené ložnice s 2 koupelnami, prostorný obývací pokoj a plně vybavenou kuchyň. Na velké zahradě je k dispozici houpačka, ohniště a zařízená terasa.Lázně Sedmihorky se nachází 3 km od Turnov-Pelešany Apartmán a zámek Hrubá Skála je odtud 5 km. K restauracím a obchodům dojdete pěšky za 10 minut. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Mino (4.01 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Holiday Home Mino is a holiday home featuring a garden with a seasonal outdoor pool, located in Turnov. The unit is 48 km from Karpacz. The kitchen is equipped with a dishwasher. A TV is provided. There is a private bathroom with a shower. Špindlerův Mlýn is 35 km from Holiday Home Mino, while Szklarska Poręba is 37 km away. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 82 km from Holiday Home Mino. ... Více informací o ubytování »

Apartman Hruba Skala (4.30 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartman Hruba Skala se nachází v Hrubé Skále, 55 km od Špindlerova Mlýna a 58 km od města Szklarska Poręba. Nabízí výhled do zahrady a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Apartmán má vlastní koupelnu s vanou, TV s plochou obrazovkou, obývací pokoj s jídelním stolem a plně vybavenou kuchyni. Nechybí ložní prádlo ani ručníky. Hosté v Apartman Hruba Skala mohou využívat gril. Apartmán Hrubá Skála je vzdálený 73 km od města Świeradów-Zdrój. K oblíbeným aktivitám v okolí patří mimo jiné i cyklistika a pěší turistika. Ubytování je vzdálené 5 km od akvaparku a 90 km od pardubického letiště. ... Více informací o ubytování »

Apartments Michovka (4.30 km von Rozhledna Dubecko)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartments Michovka se nachází v obci Koberovy, 43 km od města Karpacz a 31 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí gril, sluneční terasu a ve všech prostorách dostupné bezplatné Wi-Fi. Ve všech apartmánech je TV s plochou obrazovkou. K některým patří terasa nebo balkon. Ve všech je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí. Nechybí ani varná deska a rychlovarná konvice. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ručníky a ložní prádlo jsou zajištěny. Apartmány Michovka jsou vzdálené 32 km od obce Szklarska Poręba. Apartments Michovka dělí 77 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »