Tanvaldsky Spicak-Albrechtice - hotely, penziony a apartmány v okolí


Chata Tanvaldský Špičák (0.80 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Chata Tanvaldský Špičák se nachází v Tanvaldu, 800 metrů od sjezdovky Slalomák a 900 metrů od sjezdovky Špičák I. Nabízí ubytování vhodné pro osoby s domácími mazlíčky, terasu a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Chata Tanvaldský Špičák má TV, DVD přehrávač, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a sezónní venkovní bazén. V okolí se můžete věnovat mnoha různým aktivitám, jako je lyžování a pěší turistika. Tato chata je situována 1,1 km od sjezdovky Rukáv. Nejbližším letištěm je letiště v Pardubicích, 88 km od chaty Tanvaldský Špičák. ... Více informací o ubytování »

Jako doma (0.99 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Jako doma stojí v Albrechticích v Jizerských horách, 300 metrů od lyžařského areálu Špičák. Na místě je zahrada a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování nabízí posezení, kuchyňský kout a TV. Součástí je vlastní koupelna. Obchod s potravinami je vzdálený 400 metrů. Výrobna dřevěných hraček DETOA se nachází 2 km od ubytování. Do Harrachova a aquaparku Babylon je to 10 km od ubytování. Na místě je neplacené parkoviště. ... Více informací o ubytování »

Penzion ZOOM (1.00 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion ZOOM nabízí ubytování v Albrechticích v Jizerských horách, 100 metrů od lyžařského areálu Světlý vrch a 300 metrů od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák. Zdarma je zde k dispozici Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště. V penzionu je k dispozici sdílený kuchyňský kout, kde si můžete připravit čaj nebo kávu. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám včetně lyžování a pěší turistiky. Bikepark Tanvaldský Špičák se nachází poblíž penzionu, ve kterém si můžete uschovat kola. Od penzionu ZOOM je to 33 km do Karpacze a 23 km do Špindlerova Mlýna. Běžkařskou stezku Jizerská magistrála najdete 1,5 km daleko. ... Více informací o ubytování »

Sun & Snow Hollyhome (1.02 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Sun & Snow Hollyhome je samostatně stojící prázdninový dům, který leží v Tanvaldu v Libereckém kraji, 900 metrů od Špičák I - turistická. Dům stojí 900 metrů od hory Špičák a má výhled na tuto horu. Dům nabízí vlastní neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. K vybavení patří i satelitní TV a DVD přehrávač. Sun & Snow Hollyhome zahrnuje terasu. Na místě se můžete věnovat lyžování. U lyžařských vleků najdete půjčovnu lyžařských potřeb. Sun & Snow Hollyhome leží 1 km od sjezdovky Slalomák a 1,1 km od sjezdovky Rukáv. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně golfu, cyklistiky a rybaření. Sun & Snow Hollyhome leží 88 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Chata Albrechta (1.07 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Chata Albrechta se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 34 km od města Karpacz, a nabízí saunu, lyžařskou školu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Apartmány zahrnují posezení a kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, toustovačem, lednicí, varnou deskou a rychlovarnou konvicí. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a zajištěny jsou i ručníky. V okolí se mohou hosté věnovat pěší turistice, lyžování a dalším aktivitám. Chata Albrechta stojí 23 km od Špindlerova Mlýna, 18 km od Sklářské Poruby a 89 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Penzion HANA (1.07 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Albrechticích! Penzion HANA se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradní gril, hotelový bar a bezplatné soukromé parkoviště. Je zde k dispozici sdílená koupelna a některé pokoje mají terasu nebo balkon. Tento penzion má přímý přístup na sjezdovku, lyžařskou školu a nabízí prodej skipasů a půjčovnu lyžařského vybavení a jízdních kol. Na místě si můžete zahrát tenis a badminton. Penzion HANA je vzdálený 18 km od města Szklarska Poręba a 22 km od Špindlerova Mlýna. ... Více informací o ubytování »

Apartmánek u Špičáku (1.08 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmánek u Špičáku se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 34 km od města Karpacz. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Apartmánek u Špičáku má kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, toustovačem, ledničkou a rychlovarnou konvicí, ložní prádlo, ručníky a gril. V okolí se můžete věnovat různým aktivitám, jako je lyžování, golf a jízda na koni. Na místě si lze vypůjčit lyžařské vybavení a jízdní kola. Apartmánek u Špičáku se nachází 18 km od města Szklarska Poręba, 23 km od Špindlerova Mlýna a 89 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Penzion Medvídek Tanvald (1.08 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Tato chata se nachází 1 km od Špičáku I - turistická v Tanvaldu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdáleno 1 km od Špičáku I a poskytuje bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování zahrnuje kuchyň se sporákem, mikrovlnnou troubu, toustovač, kávovar a rychlovarnou konvici. Je zde i satelitní TV s plochou obrazovkou. Penzion Medvídek Tanvald má také gril. Můžete si zde zahrát tenis a stolní tenis a okolí je oblíbené mezi milovníky lyžování. Slalomák je vzdálený 1,1 km a Rukáv je 1,5 km daleko. Můžete se věnovat různým aktivitám, jako je jízda na koni, jízda na kole a rybolov. Na letiště Pardubice je to 87 km. ... Více informací o ubytování »

Apartment Albrechtice (1.08 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Albrechtice se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 34 km od Karpacze, a nabízí terasu a výhled na hory. V kuchyni je myčka nádobí, sporák a rychlovarná konvice. K dispozici je TV. Apartmán Albrechtice má také gril. Hosté si zde mohou zapůjčit lyžařské vybavení a jízdní kola. V okolí se lze věnovat lyžování. Apartmán Albrechtice je vzdálený 18 km od polského města Sklářská Poruba a 23 km od Špindlerova Mlýna. K oblíbeným aktivitám v okolí patří pěší turistika a cyklistika. Letiště Pardubice leží od Apartmánu Albrechtice 89 km. ... Více informací o ubytování »

Apartmány a Chalupa Tara (1.15 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Albrechtice v Jizerských horách
Komplex Apartmány a Chalupa Tara se nachází v centru Albrechtic, pouhých 250 metrů od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák, a nabízí apartmány s výhledem na sjezdovky. Vynikající výhled má také vířivka, která je k dispozici zdarma.Hotel Apartmány a Chalupa Tara poskytuje apartmány s kompletně vybavenou kuchyní a obývací částí. Ve všech najdete také satelitní TV i koupelnu se sprchou.Hotel má 2 terasy s panoramatickým výhledem do okolí a v zahradě je připravena pergola se zázemím pro grilování.V hotelu si lze zakoupit skipasy a v zimě můžete počítat se slevami. Soukromé parkoviště i Wi-Fi dostupné v celé budově jsou zdarma. Také si lze pronajmout jízdní kola.V okruhu 35 km poskytuje hotel bezplatnou dopravu. Snídani i večeři lze zajistit ve 400 metrů vzdálené restauraci.Pouhých 50 metrů od hotelu najde... Více informací o ubytování »

Apartmány a Chalupa Tara (1.15 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Komplex Apartmány a Chalupa Tara se nachází v centru Albrechtic, pouhých 250 metrů od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák, a nabízí apartmány s výhledem na sjezdovky. Vynikající výhled má také vířivka, která je k dispozici zdarma. Hotel Apartmány a Chalupa Tara poskytuje apartmány s kompletně vybavenou kuchyní a obývací částí. Ve všech najdete také satelitní TV i koupelnu se sprchou. Hotel má 2 terasy s panoramatickým výhledem do okolí a v zahradě je připravena pergola se zázemím pro grilování. V hotelu si lze zakoupit skipasy a v zimě můžete počítat se slevami. Soukromé parkoviště i Wi-Fi dostupné v celé budově jsou zdarma. Také si lze pronajmout jízdní kola. V okruhu 35 km poskytuje hotel bezplatnou dopravu. Snídani i večeři lze zajistit ve 400 metrů vzdálené restauraci. Pouhých 50 metrů od hot... Více informací o ubytování »

Apartmány Sportrelax (1.18 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Jeden z našich bestsellerů v Albrechticích! Apartmány Sportrelax se nacházejí v Albrechticích v Jizerských horách a nabízejí vířivku, finskou saunu, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Apartmány mají balkon, TV s plochou obrazovkou, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici a koupelnu s vanou nebo sprchou. Využívat můžete gril, bazén a šipky. Apartmány Sportrelax zahrnují sluneční terasu, přímý přístup na sjezdovku a lyžárnu. Apartmány Sportrelax stojí 34 km od města Karpacz, 24 km od Špindlerova Mlýna a 89 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Chalupa U Jezu (1.19 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Chalupa U jezu je situovaná v Tanvaldu, pouhý 1 km od lyžařské lanovky Špičák I, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Chata má obývací pokoj s posezením a TV s plochou obrazovkou, kuchyň se sporákem a 2 koupelny. Pro hosty je k dispozici venkovní gril a dřevo na topení. V okolí se můžete věnovat lyžování, cyklistice a celé řadě dalších aktivit. Chalupa U jezu je vzdálená 1,1 km od turistické lanovky Špičák I, 1,2 km od sjezdovky Slalomák a 88 km od letiště v Pardubicích. ... Více informací o ubytování »

Holiday home Albrechtice GH-774 (1.21 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Holiday home Albrechtice GH-774 je prázdninový dům v Albrechticích v Jizerských horách, 34 km od polské Karpacze. Na místě také najdete neplacené soukromé parkoviště. Součástí domu je kuchyň s myčkou. Nechybí ani TV. Holiday home Albrechtice GH-774 disponuje také saunou. Holiday home Albrechtice GH-774 stojí 24 km od Špindlerova Mlýna a 18 km od polské Sklářské Poreby. Na letiště v Pardubicích je to 89 km. ... Více informací o ubytování »

Chalupa v Jizerkách (1.23 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Chalupa v Jizerkách nabízí ubytování v Albrechticích v Jizerských horách, 24 km od Špindlerova Mlýna a 34 km od Karpacze. Na místě lze využívat Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. V této chatě si můžete zahrát tenis, kulečník a šipky a zapůjčit si lyžařského vybavení či jízdní kola. Chalupa v Jizerkách poskytuje rovněž zázemí pro grilování. V přízemí chaty má majitel vlastní byt se soukromým vchodem a zahradou, kterou někdy používá. Chalupa v Jizerkách je situována 17 km od města Świeradów-Zdrój a 19 km od obce Szklarska Poręba. Tato chata dále nabízí možnost dojezdu na lyžích až ke dveřím, lyžařskou školu, prodej skipasů a službu půjčení aut. Letiště v Pardubicích je 89 km daleko. ... Více informací o ubytování »

Holiday home Albrechtice (1.24 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Dopřejte si špičkové služby v ubytování Holiday home Albrechtice Prázdninový dům Holiday home Albrechtice se nachází v Albrechticích v Jizerských horách a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a soukromé parkoviště. Holiday home Albrechtice zahrnuje kuchyň s myčkou nádobí, TV a saunu. Holiday home Albrechtice stojí 23 km od Špindlerova Mlýna, 34 km od města Karpacz a 89 km od letiště v Pardubicích. ... Více informací o ubytování »

Apartments V Zatáčce (1.28 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmány V Zatáčce se nacházejí v obci Albrechtice v Jizerských horách v Libereckém kraji, 35 km od města Karpacz a 24 km od Špindlerova Mlýna. Nabízejí přímý přístup na sjezdovku a zázemí pro vodní sporty. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ve všech apartmánech je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ručníky jsou zajištěny. Apartmány V Zatáčce mají také sluneční terasu. Můžete si tu zahrát šipky a v okolí se věnovat celé řadě aktivit, jako je lyžování, jízda na koni, cyklistika a rybaření. Apartmány v Zatáčce stojí 19 km od města Szklarska Poręba, 17 km od městečka Świeradów-Zdrój a 89 km od letiště v Pardubicích. ... Více informací o ubytování »

Apartment Albrechtice.3 (1.28 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Chata Chalet Albrechtice.3 se nachází v Albrechticích v Jizerských horách, 34 km od Karpacze. Nabízí výhled na hory a Wi-Fi zdarma. V kuchyni je sporák, mikrovlnná trouba a lednice. K vybavení patří TV a DVD přehrávač. U chaty je k dispozici soukromé parkování. Chalet Albrechtice.3 stojí 18 km od města Szklarska Poręba a 17 km od města Świeradów-Zdrój. Na letiště v Pardubicích je to 89 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion Bobovka (1.29 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Bobovka se nachází v Tanvaldu, 1,3 km od lanovky Špičák I - turistická. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma, gril a neplacené soukromé parkoviště. Pokoje mají koupelnu a některé také posezení a výhled na hory nebo do zahrady. K dispozici je sdílená kuchyně. V okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit, včetně lyžování a cyklistiky. Penzion Bobovka leží 1,3 km od lanovek Slalomák i Špičák I. a 87 km od letiště v Pardubicích. ... Více informací o ubytování »

Hotel Bon (1.34 km von Tanvaldsky Spicak-Albrechtice)

| Středisko: Čechy a Morava
Jedno z našich nej ubytování v destinaci Tanvald. Hotel Bon se nachází v Tanvaldu, v rekreační oblasti v jižní části Špičáku a 2 km od vlakového nádraží, a nabízí restauraci, saunu, vířivku a bowling. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma. Všechny pokoje mají TV, bezpečnostní schránku a koupelnu se sprchou. Součástí některých je také balkon. Na místě je k dispozici lyžárna a neplacené soukromé parkoviště. Tenisový kurt a hřiště na minigolf najdete 20 metrů odtud. ... Více informací o ubytování »