Zámek Svijany - hotely, penziony a apartmány v okolí


Apartmany Svijany (0.54 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmány Svijany se nachází ve Svijanech a nabízí výhled na řeku, kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Apartmány zahrnují terasu, TV s plochou obrazovkou, mikrovlnnou troubu, lednici, rychlovarnou konvici a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. K dispozici je také terasa. K zázemí patří aquapark a v okolí se můžete věnovat cyklistice. Apartmány Svijany stojí 42 km od Špindlerova Mlýna a 43 km od Sklářské Poruby. ... Více informací o ubytování »

Pension.NO30 (1.66 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Pension.NO30 ve Svijanech nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci a venkovní bazén. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a TV. Využívat zde můžete také sdílenou kuchyň. Restaurace se nachází v samostatné budově, vzdálené 150 metrů. Na místě si můžete zahrát tenis a v okolí se věnovat cykloturistice. Penzion.NO30 je vzdálený 43 km od Špindlerova Mlýna a 43 km od polského rekreačního střediska Szklarska Poręba. Letiště Václava Havla Praha leží 76 km daleko. ... Více informací o ubytování »

Penzion Aneta (2.60 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Aneta se nachází ve městě Loukov Doubrava v České republice a nabízí posezení a pokoje s koupelnou se sprchou a dalšími základními doplňky. K vybavení Penzionu Aneta patří zázemí pro grilování. V okolí se můžete věnovat cyklistice, pěší turistice a v zimě také lyžování. K dispozici je i dětské hřiště, Wi-Fi zdarma a bezplatné hotelové parkoviště. ... Více informací o ubytování »

Penzion Aneta (2.60 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Svijany
Penzion Aneta se nachází ve Svijanech v České republice. K nadstandardnímu vybavení patří posezení. V koupelně najdete sprchový kout a další základní doplňky. Penzion Aneta nabízí hostům možnost využít gril. Můžete se věnovat cyklistice, pěší turistice a v zimě lyžování. K dispozici je tak dětské hřiště. Nechybí ani bezplatné Wi-Fi. Penzion Aneta má k dispozici vlastní neplacené parkoviště. ... Více informací o ubytování »

Penzion Helga (3.40 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Žehrov
Penzion Helga se nachází v české obci Žehrov a nabízí TV s plochou obrazovkou, kuchyňský kout, nádobí i chladničku. K dispozici je také posezení a v koupelně najdete vanu nebo sprchu i další potřebné vybavení.Penzion Helga má také úschovnu zavazadel, gril a zahradu. Během svého pobytu se můžete věnovat cyklistice, pěší turistice nebo lyžování. Wi-Fi je dostupné zdarma.Penzion Helga stojí 76 km od letiště Pardubice a má bezplatné parkoviště. ... Více informací o ubytování »

Penzion Helga (3.40 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Helga se nachází ve Žďáru u Mnichova Hradiště v Českém ráji. Poskytuje ubytování ve studiích a apartmánech s vybaveným kuchyňským koutem, TV s plochou obrazovkou a koupelnou s vanou nebo sprchou. Penzion Helga nabízí zahradu, gril, úschovu zavazadel a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi. Během pobytu se můžete věnovat cyklistice, pěší turistice nebo lyžování. K dispozici je také bezplatná parkovací garáž a úschovna jízdních kol. ... Více informací o ubytování »

Penzion Burda (3.69 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Žehrov
Penzion Burda se nachází na klidném místě v Chráněné krajinné oblasti Český ráj, mezi Turnovem a Mnichovým Hradištěm. Nabízí pokoje s balkonem, společnou kuchyň a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách.Na místě můžete zdarma zaparkovat auto, objednat si masáže nebo si vypůjčit sportovní výstroj. Děti se pobaví na trampolíně nebo na pískovišti.Každé ráno se podává snídaně formou bufetu a hosté mohou také využívat kompletně vybavenou společnou kuchyň. K obchodu s potravinami a k restauraci dojdete pěšky za 10 minut.Jezdeckou stáj a tenisové kurty najdete 2 km od penzionu Burda. Do Turnova je to 8 km a do Mnichova Hradiště 9 km. ... Více informací o ubytování »

Penzion Agáta (3.96 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Žehrov
Penzion Agáta se nachází v Žehrově v České republice. V tomto penzionu je k dispozici satelitní TV. K nadstandardnímu vybavení patří posezení. V koupelně najdete sprchový kout a další základní doplňky.Penzion Agáta nabízí nekuřácké pokoje, službu hlídání dětí, gril a zahradu. Hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu, dopřát si masáže, projet se na kole nebo se vydat na pěší výlety. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.Penzion Agáta se nachází 75 km od letiště Pardubice. Hosté mohou využít neplacené parkoviště. ... Více informací o ubytování »

Penzion Agáta (3.96 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Agáta se nachází v Žehrově v České republice. V tomto penzionu je k dispozici satelitní TV. K nadstandardnímu vybavení patří posezení. V koupelně najdete sprchový kout a další základní doplňky. Penzion Agáta nabízí nekuřácké pokoje, službu hlídání dětí, gril a zahradu. Hosté si mohou zaplavat v krytém bazénu, dopřát si masáže, projet se na kole nebo se vydat na pěší výlety. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Penzion Agáta se nachází 75 km od letiště Pardubice. Hosté mohou využít neplacené parkoviště. ... Více informací o ubytování »

Holiday Home Zdena 1 (3.97 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Holiday Home Zdena 1 is a holiday home located in Modřišice, 39 km from Špindlerův Mlýn. The unit is 41 km from Szklarska Poręba. The kitchen features a microwave. A TV is provided. There is a private bathroom with a shower. Świeradów-Zdrój is 42 km from Holiday Home Zdena 1, while Harrachov is 32 km from the property. The nearest airport is Vaclav Havel Prague Airport, 78 km from Holiday Home Zdena 1. ... Více informací o ubytování »

Apartmán Wellness (4.03 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Apartmán Wellness se nachází ve Žďáře v Českém ráji, 42 km od Špindlerova Mlýna a 70 km od Prahy. Nabízí venkovní bazén, gril a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. K dispozici je ubytování s posezením, jídelní částí, kuchyní s mikrovlnnou troubou, lednicí, varnou deskou a kávovarem a koupelnou s vanou nebo sprchou. Na místě můžete zdarma zaparkovat. K dispozici je restaurace. V okolí se lze věnovat různým aktivitám, jako je lyžování a jízda na koni. Apartmán Wellness je vzdálený 44 km od města Świeradów-Zdrój a 75 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Penzion Na Pohoři (5.30 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Penzion Na Pohoři se nachází v v Olešnici a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. K dispozici je i rychlovarná konvice. Pokoje mají vlastní koupelnu. K dispozici jsou i turistické informace. Během svého pobytu se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně cyklistiky a pěší turistiky. Penzion Na Pohoři je vzdálený 39 km od Špindlerova Mlýna a 41 km od města Szklarska Poręba. Na letiště Pardubice je to 74 km. ... Více informací o ubytování »

Villa Burianek (5.61 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Villa Burianek is a villa is located in Turnov and is 49 km from Karpacz. The unit is 37 km from Špindlerův Mlýn. A TV is featured. There is a private bathroom with a bath. Szklarska Poręba is 38 km from Villa Burianek, while Świeradów-Zdrój is 38 km from the property. Pardubice Airport is 78 km away. ... Více informací o ubytování »

Chalupa Pod Drábskými světničkami (5.74 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Chalupa Pod Drábskými světničkami se nachází v Mnichově Hradišti. Nabízí výhled do zahrady, kuchyni a Wi-Fi zdarma. K dispozici je sporák a rychlovarná konvice. Chata zahrnuje zázemí pro grilování. Okolí je oblíbené u milovníků cyklistiky. Chalupa Pod Drábskými světničkami leží 47 km od Špindlerova Mlýna a 48 km od Szklarske Poręby. ... Více informací o ubytování »

Český Ráj - apartmán (5.79 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Český Ráj - apartmán se nachází v Žehrově, 42 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán má kuchyň se sporákem. Nechybí ani satelitní TV s plochou obrazovkou. Ve vlastní koupelně najdete vanu. Český ráj – apartmán stojí 45 km od polského města Świeradów-Zdrój a 75 km od Prahy. Na letiště v Pardubicích je to 73 km. ... Více informací o ubytování »

U Srubu Sychrov (5.81 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
Tento apartmán leží v Pěnčíně, 1,1 km od zámku Sychrov a 39 km od Špindlerova Mlýna. Nabízí terasu a zahradu s grilem a výhled na hory. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Kuchyňský kout má varnou desku, toustovač a rychlovarnou konvici. Hosté ubytování U Srubu Sychrov mají k dispozici bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. U Srubu Sychrov leží 38 km od obce Szklarska Poręba a 37 km od obce Świeradów-Zdrój. V okolí se lze věnovat řadě aktivit, včetně cyklistiky a pěší turistiky. Na letiště Václava Havla v Praze je to 81 km odtud. ... Více informací o ubytování »

VS apartmán (5.99 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
VS apartmán se nachází v Turnově a nabízí venkovní bazén, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Všechna apartmá zahrnují TV a rychlovarnou konvici. VS apartmán stojí 49 km od města Karpacz, 36 km od Špindlerova Mlýna a 77 km od letiště Pardubice. ... Více informací o ubytování »

Penzion Ráj (6.10 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Žehrov
Penzion Ráj se nachází uprostřed chráněné krajinné oblasti Český ráj a jeho součástí je à la carte restaurace se zahradní terasou. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi.Ve všech pokojích najdete koupelnu i TV. Pro úschovu jízdních kol je v hotelu vymezena oddělená místnost.V restauraci jsou připravovány pokrmy české a mezinárodní kuchyně a k dispozici je také zahradní terasa s grilem. Každé ráno je podávána kontinentální snídaně.Pouhých 100 metrů od penzionu Ráj najdete tenisový kurt a celé bezprostřední okolí je protkané množstvím turistických a cyklistických stezek.Penzion Ráj stojí 1 km od autobusové zastávky Žehrov, 6 km od hradu Kost a 5 km a venkovního koupaliště. ... Více informací o ubytování »

Zamecky Hotel Sychrov (6.30 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Sychrov
Zámecký Hotel Sychrov se nachází u zámku Sychrov na okraji Českého ráje, 20 km jižně od Liberce a 2 km od rychlostní silnice R35. Nabízí vkusně zařízené pokoje, restauraci s letní terasou a lázeňské centrum. Všechny pokoje jsou klimatizované a je v nich k dispozici kabelový internet zdarma, moderní koupelna, TV s plochou obrazovkou a minibar. V restauraci hotelu Sychrov nebo na jeho hezké letní terase si můžete pochutnat na výborné české i mezinárodní kuchyni. Po dni stráveném prací nebo výlety po malebném Českém ráji vás budou k relaxaci lákat lázně se saunou a vířivkou. Objednat si můžete také masáže. Turnov je od Zámeckého hotelu Sychrov vzdálený 7 km a na Ještěd je to 28 km. Nejbližší autobusovou zastávku najdete 200 metrů daleko a na vlakové nádraží Sychrov to budete mít 900 metrů. ... Více informací o ubytování »

EA Zámecký hotel Sychrov (6.30 km von Zámek Svijany)

| Středisko: Čechy a Morava
EA Zámecký hotel Sychrov se nachází vedle zámku Sychrov na okraji Českého ráje, 20 km jižně od Liberce a 2 km od rychlostní silnice R35. Nabízí elegantně zařízené pokoje, restauraci s letní terasou a lázeňské centrum. Všechny pokoje jsou klimatizované a je v nich k dispozici kabelový internet zdarma, moderní koupelna, TV s plochou obrazovkou a minibar. V restauraci hotelu Sychrov nebo na jeho hezké letní terase si můžete pochutnat na výborných českých a mezinárodních jídlech. Po dni stráveném prací nebo poznáváním krás Českého ráje můžete relaxovat v lázeňském centru se saunou a vířivkou. Lze zajistit také masáže. EA Zámecký hotel Sychrov stojí 7 km od Turnova a 28 km od Ještědu. Nejbližší autobusovou zastávku najdete 200 metrů od hotelu a vlakové nádraží Sychrov je vzdálené 900 metrů. ... Více informací o ubytování »