Penzion Selský dvůr, Police nad Metují

| Středisko: Police nad Metují

Penzion Selský dvůr se nachází v Pěkově, uprostřed chráněné krajinné oblasti Broumovsko a Adršpach, 5 km od Police nad Metují. Z penzionu se otevírá výhled do krajiny. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Všechny apartmány mají dobře vybavený kuchyňský kout, jídelnu, dřevěný nábytek a příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Nechybí ani koupelna se sprchou.

Hosté mohou využít zahradu s grilem a hřiště. K odpočinku zve sluneční terasa a společenská místnost.

Restaurace a autobusová zastávka Pěkov-Hony jsou vzdálené 500 metrů. Vlakové a autobusové nádraží Náchod leží ve vzdálenosti 22 km.

Okolí skýtá skvělé možnosti pro cyklistiku a turistiku. K lovnému rybníku Pěkov-Hony to máte 500 metrů. Selský dvůr Penzion je vzdálený 3 km od tenisových kurtů a 12 km od venkovního bazénu s tobogány.

Oblíbené městečko Ratibořice s barokní architekturou je 30 km daleko. Teplické skály, hojně navštěvované horolezci, se nachází 10 km od penzionu Selský dvůr.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Selský dvůr:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Aktivity Dětské hřiště, Pěší turistika, Cyklistika, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Selský dvůr

Jiné možnosti ubytování ve středisku Police nad Metují a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Selský dvůr