Chata Jana, Příchovice

| Středisko: Příchovice

Chata Jana se nachází uprostřed Jizerských hor a nabízí jednoduše zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi a dřevěnými stropy. Penzion má vlastní restauraci, ve které se podává tradiční česká kuchyně. Lyžařský areál Rejdice se rozprostírá pouhých 100 metrů od ubytování.

Všechny pokoje mají posezení. Společné sociální zařízení se nachází na chodbě.

Chata Jana má salonek s krbem. Hosté mohou využít společenskou místnost s TV a DVD přehrávačem. Děti se mohou zabavit na dobře zařízeném hřišti a zahrát si stolní tenis.

V létě můžete relaxovat a opalovat se na terase nebo se ochladit v jezírku. K dispozici je také gril.

V okolí se můžete věnovat horolezectví a zahrát si bowling. Tanvald je vzdálený 8 km a k Bozkovským dolomitovým jeskyním dojedete za 15 minut. Chata Jana se nachází 15 km od Harrachova. Parkovat můžete u penzionu zdarma.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Jana:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Lyžování, Dětské hřiště, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Jana

Jiné možnosti ubytování ve středisku Příchovice a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Jana