Penzion Cilich, Příchovice

| Středisko: Příchovice

Penzion Cilich stojí v Příchovicích. Toto ubytování v hostitelské rodině nabízí kabelovou TV, pohovku, posezení a koupelnu s vanou a sprchou. Ručníky a povlečení jsou k dispozici za příplatek.

V penzionu Cilich můžete využít úschovnu zavazadel, venkovní bazén a gril. Pokoje jsou nekuřácké. K relaxaci je dostupná sauna a během pobytu se můžete věnovat cyklistice a turistice. Pro děti je připraveno dětské hřiště. Wi-Fi je k dispozici zdarma, stejně jako parkování na místě.

Detailní informace a rezervace pokojů - Penzion Cilich:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Gril, Venkovní bazén (sezónní), Lyžování Lyžárna, Aktivity Sauna, Lyžování, Herna, Dětské hřiště, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Snídaně do pokoje, Úschova zavazadel, Obchod se suvenýry, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Společenská místnost, Dovoz potravin, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Cilich

Jiné možnosti ubytování ve středisku Příchovice a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Penzion Cilich