Chata Slunečnice, Rokytnice nad Jizerou

| Středisko: Rokytnice nad Jizerou

Chata Slunečnice se nachází se 1,5 km od centra Rokytnice nad Jizerou a 3 km od lyžařského střediska Studenov, je dobrým výchozím bodem pro cyklistické a pěší výlety a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Relaxovat mohou hosté ve společném obývacím pokoji s krbem.

V chatě jsou 4 čtyřlůžkové a 2 pětilůžkové pokoje. Každý pokoj má svoji koupelnu se sprchovým koutem a WC. K dispozici je také společná, kompletně vybavená kuchyň.

Na místě mohou hosté využívat úschovnu lyží a jízdních kol. Pouze 300 metrů od chaty je 200 metrů dlouhý lyžařský svah pro děti. Lyžařský areál Horní Domky je 5 km daleko a lyžařský areál Kamenec v Jablonci nad Jizerou 7 km.

Nejbližší obchod s potravinami a restaurace jsou do 2 km daleko a autobusová zastávka je od chaty vzdálena 15 minut chůze. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Chata Slunečnice:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Aktivity Lyžování, Pěší turistika, Cyklistika, Nekuřácké pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Slunečnice

Jiné možnosti ubytování ve středisku Rokytnice nad Jizerou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Chata Slunečnice