Horsky hotel Stumpovka, Rokytnice nad Jizerou

| Středisko: Rokytnice nad Jizerou

Horský hotel Štumpovka se nachází na krásném místě v Krkonoších a nabízí Wi-Fi připojení k internetu zdarma a má saunu a infračervenou saunu. Hotel stojí na klidném odlehlém místě, 500 metrů od lyžařského areálu Horní Domky.

Pokoje jsou prostorné a mají tradiční roubené stěny, koupelnu, satelitní TV a chladničku. Součástí apartmánu je také kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy.

Restaurace hotelu Štumpovka má svojí pekárnu a připravuje regionální jídla. Každé ráno se v hotelu podává snídaně formou bufetu. Mimo jiné mají hosté na místě k dispozici místnost s širokoúhlou TV, na které mohou sledovat sportovní přenosy.

Ve společenské místnosti je také k dispozici kulečník a stolní fotbal. Hotel má velkou venkovní terasu, vedle které je dětské hřiště. Přes den mohou hosté využívat službu hlídání dětí.

Okolí je v létě ideální pro pěší a cyklistické výlety a na kola je na místě k dispozici úschovný prostor.

Detailní informace a rezervace pokojů - Horsky hotel Stumpovka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Společenské prostory, Hlídání dětí/pro děti, Obědové balíčky, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Soukromé parkování je možné za 2 EUR na den v areálu hotelu (rezervace nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horsky hotel Stumpovka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Rokytnice nad Jizerou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Horsky hotel Stumpovka