Hotel Krakonos, Rokytnice nad Jizerou

| Středisko: Rokytnice nad Jizerou

Hotel Krakonoš stojí v centru Rokytnice nad Jizerou v západní části Krkonoš. Je obklopen ohromující horskou scenérií.

Rokytnice nad Jizerou a její blízké okolí je ideální pro mnoho rekreačních aktivit. Kromě sjezdovek jsou zde i sportovní haly, tenisové a volejbalové kurty, fotbalová hřiště a lanové centrum.

V tradiční restauraci, ve vinárně a na recepci můžete využít bezdrátové připojení k internetu. Krakonoš hotel je nekuřácký.

Hoteloví hosté mají v restauraci a ve vinárně slevu ve výši 20 %, na skipas dostanou slevu 15 % a v půjčovně lyží, v lyžařské škole a na masáže obdrží 10% slevu.

Krakonoš hotel poskytuje bezplatné parkování a hosté mohou zdarma využít skibus.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Krakonos:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Sauna, Lyžování, Masáže, Karaoke, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Jízda na koni, Pronájem kol, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Společenské prostory, Služba praní, Čištění oděvů, Služba žehlení, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Krakonos

Jiné možnosti ubytování ve středisku Rokytnice nad Jizerou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Krakonos