Hotel Stary Mlyn, Rokytnice nad Jizerou

| Středisko: Rokytnice nad Jizerou

Hotel Starý Mlýn je zasazený v krásné přírodě Krkonoš a nabízí restauraci s letní terasou, saunu a hernu s kulečníkem a stolním fotbalem. Je vzdálený 100 metrů od lyžařských areálů Modrá hvězda a Bahynka. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi.

Všechny pokoje jsou nekuřácké a mají satelitní TV, posezení a vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma a sprchou.

V hotelu najdete restauraci s vinárnou a zahradu s grilem. Hosté si mohou zahrát kulečník nebo stolní tenis.

Starý Mlýn stojí 300 metrů od upravených běžkařských tratí a 1,5 km od lyžařského areálu Horní Domky. Naproti hotelu se nachází dráha pro motokáry, která funguje od jara do podzimu. V zimě je vedle hotelu v provozu kluziště, kam mají hosté volný vstup. Můžete si také půjčit jízdní kola, lyže a snowboardy.

Na místě je k dispozici neplacené parkoviště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Stary Mlyn:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Rybaření, Lyžování, Herna, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Karaoke, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Úschova zavazadel, Společenské prostory, Obědové balíčky, Pronájem aut, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Všechny prostory nekuřácké, Parkování Soukromé parkování je možné za poplatek na přilehlém místě (rezervace není možná). Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není možná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Stary Mlyn

Jiné možnosti ubytování ve středisku Rokytnice nad Jizerou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Stary Mlyn