Sporthotel Bohemia, Rokytnice nad Jizerou

| Středisko: Rokytnice nad Jizerou

Sporthotel Bohemia se nachází v Krkonoších, v obci Rokytnice nad Jizerou, jen 20 metrů od lyžařských vleků. Svým hostům nabízí saunu, solárium a posilovnu.

Všechny pokoje mají obývací prostor, vlastní koupelnu a kabelovou a satelitní TV. Soukromé parkoviště a Wi-Fi připojení jsou k dispozici zdarma.

Sporthotel Bohemia ve své restauraci nabízí české pokrmy a la carte. Nabídka jídel pro zvláštní diety je k dispozici na vyžádání. Hosté si mohou vychutnat nápoje v hotelovém hostinci nebo si z terasy užít krásného výhledu do hornaté krajiny v okolí.

V hotelu si hosté si mohou zahrát bowling a kulečník. Na místě je k dispozici herna s virtuálním bowlingem a pinballem a také prodejna kosmetického a dárkového zboží.

Centrum města a zastávka autobusu směrem na Horní Domky jsou ve vzdálenosti 300 metrů od hotelu. Ke 12 km dlouhé bobové dráze, která se nachází v blízkosti Harrachova, se autem dostanete za 15 minut.

Detailní informace a rezervace pokojů - Sporthotel Bohemia:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Prodej skipasů, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Herna, Solárium, Masáže, Kulečník, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Jízda na koni, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Pokojová služba, Kadeřnictví/Kosmetika, Svatební apartmá, Směnárna, Obchod se suvenýry, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sporthotel Bohemia

Jiné možnosti ubytování ve středisku Rokytnice nad Jizerou a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Sporthotel Bohemia