Hotel Obecní dům, Semily

| Středisko: Semily

Secesní Hotel Obecní dům stojí v centru Semil, 7 km od sjezdovek na Kozákově. Restaurace s pivnicí nabízí tradiční českou kuchyni. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Jednoduše zařízené pokoje mají posezení, satelitní TV, ledničku a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Skýtají panoramatický výhled na centrum města.

Hotel Obecní dům nabízí pokoje vhodné pro alergiky i handicapované. V jeho blízkosti funguje soukromé parkoviště zdarma. Podává se v něm také snídaně formou bufetu.

Golfové hřiště v Semilech se rozkládá 6 km odtud. Do lyžařského areálu Harrachov je to odtud 25 km. Cesta do Božkovských jeskyní trvá 15 minut.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Obecní dům:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Aktivity Golfové hřiště (do 3 km), Lyžování, Kulečník, Šipky, Pěší turistika, Cyklistika, Bowling, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Výtah, Topení, Pokoj pro alergiky, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Obecní dům

Jiné možnosti ubytování ve středisku Semily a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Obecní dům