Happy House Apartments, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Happy House Apartments nabízí vybavené apartmány s kuchyňským koutem v klidné části Špindlerova Mlýna v Krkonoších, parkování zdarma a bezplatné Wi-Fi.

Nachází se nedaleko sedačkové lanovky na horu Medvědín.

Happy House má zahradu s dětským hřištěm a půjčovnu DVD.

V blízkém wellness centru budete moci uplatnit slevu.

Během zimní sezóny 2012/2013 můžete využít saunu, vířivku a hernu zdarma a při příjezdu obdržíte nápoj na uvítanou. U pobytů na 5 dnů nebo déle je v ceně večerní grilování. Pro všechny hosty platí 30% sleva na půjčení lyží.

Detailní informace a rezervace pokojů - Happy House Apartments:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Lyžování, Herna, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Stolní tenis, Šipky, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jízdní kola (zdarma), Jídlo a pití Snídaně do pokoje, Pokojová služba, Společenské prostory, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Bezbariérové, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Obchody v hotelu, Pokoj pro alergiky, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Happy House Apartments

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Happy House Apartments