Hostel a Penzion Fortuna, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hostel a Penzion Fortuna stojí v centru Špindlerova Mlýna, 300 metrů od skiareálu Svatý Petr. Má vlastní lyžařský obchod a školu, ale také bar i bezplatné Wi-Fi v celé budově.

Hostel a Penzion Fortuna poskytuje ubytování v pokojích s vlastní nebo společnou koupelnou. Ve všech je psací stůl.

Recepce provozuje také směnárnu. Na místě je k dispozici půjčovna a servis lyží a snowboardů. Zastávka skibusu se nachází 50 metrů od penzionu a autobusové nádraží je vzdálené 300 metrů.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hostel a Penzion Fortuna:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Přímo u sjezdovky, Aktivity Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Bar, Směnárna, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hostel a Penzion Fortuna

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hostel a Penzion Fortuna