Hotel Bedriska, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Bedřiška se nachází v horském středisku Špindlerův Mlýn, v blízkosti lyžařského areálu Medvědín. Stojí na tichém místě a má velkou zahradu s výhledem na hory.

V budově jsou 2 restaurace a hotel má i tenisový kurt a stolní tenis. Hosté si mohou vypůjčit horská kola a hole na severskou chůzi.

V letních měsících nabízí příjemné odreagování zahradní restaurace s venkovním grilem a dětským hřištěm. Restaurace podává různé mezinárodní speciality připravené většinou na grilu.

Využívat můžete také 25metrový bazén vzdálený zhruba 50 metrů od vchodu do hotelu.

Do lyžařského letoviska Svatý Petr dojdete od hotelu pěšky a v zimě můžete využít skibus, který staví přímo před budovou.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Bedriska:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Denní tisk, Tenisový kurt, Lyžování, Dětské hřiště, Stolní tenis, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jízdní kola (zdarma), Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Společenské prostory, Doprava na letiště, Business centrum, Směnárna, Čištění bot, Fax/Kopírka, Rezervace vstupenek, Kyvadlová doprava (za příplatek), Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Pokoj pro alergiky, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Bedriska

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Bedriska