Hotel Domovina, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Tento malý hotel se nachází v centru Špindlerova Mlýna. Nabízí bezplatnou dopravu do lyžařského areálu Medvědín-Mísečky. Do hotelového zázemí patří sauna a venkovní vířivka.

Hotel Domovina poskytuje na pokojích bezplatné Wi-Fi a satelitní TV s plochou obrazovkou. Z každého pokoje je krásně vidět na hory. V koupelně najdete toaletní potřeby zdarma.

Restaurace podává místní speciality. Bohatá snídaně formou bufetu se podává denně. V baru si hosté mohou dát nápoje a občerstvení.

Domovina Hotel provozuje také půjčovnu kol a lyží. Na zahradě najdete dětské hřiště.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Domovina:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Gril, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Půjčovna lyžařského vybavení, Aktivity Sauna, Fitness centrum, Lyžování, Masáže, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Pronájem kol, Jídlo a pití Bar, Restaurace (à la carte), Speciální dietní menu (na vyžádání), Úschova zavazadel, Doprava na letiště, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Rodinné pokoje, Trezor, Topení, Všechny prostory nekuřácké, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Domovina

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Domovina