Hotel Hromovka, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Hromovka leží jen 100 metrů od sjezdovek v lyžařském středisku Hromovka-Svatý Petr, odkud můžete na lyžích dojet až přímo ke dveřím hotelu. Tento rodinný hotel nabízí restauraci a pokoje s panoramatickým výhledem na Krkonošský národní park. Ve všech prostorách hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi a k dispozici je také lyžárna a sauna.

Restaurace s krbem a letní terasou nabízí tradiční českou kuchyni a součástí hotelu je také bar, který nabízí 500 různých nápojů a 1 300 druhů koktejlů.

Všechny pokoje mají velká okna a jsou vybavené dřevěným nábytkem a TV. Většina pokojů má také vlastní koupelnu s fénem.

Hotel Hromovka se nachází v prostředí ideálním pro běh na lyžích, pěší turistiku nebo cyklistiku. Soukromé hotelové parkoviště lze využívat zdarma. Do centra Špindlerova Mlýna je to od hotelu 1,5 km.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Hromovka:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Přímo u sjezdovky, Aktivity Sauna, Lyžování, Kulečník, Pěší turistika, Cyklistika, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Speciální dietní menu (na vyžádání), Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Směnárna, Obchod se suvenýry, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Nekuřácké pokoje, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Hromovka

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Hromovka