Hotel Praha, Špindlerův Mlýn

| Středisko: Špindlerův Mlýn

Hotel Praha je díky své poloze přímo v centru a zároveň poblíž lyžařských areálů jedním z nejpopulárnějších hotelů v horském letovisku Špindlerův Mlýn.

Užijte si nádherný výhled na centrum města a velkolepé panorama Krkonoš.

Každý host má denně zdarma nárok na 2 hodiny v lázeňském a relaxačním centru, kde je bazén s masážními tryskami, protiproudem a chrliči vody. Je zde také bylinková sauna, sauna s nízkou teplotou, klasická sauna a vířivka. Vyzkoušet můžete i některou z rozsáhlé nabídky masáží a kosmetických procedur, a to i pro muže.

Hotel Praha má svoji restauraci, ve které si můžete vybrat ze široké nabídky regionálních domácích jídel i oblíbených pokrmů včetně těstovin, grilovaného masa, ryb atd. Nenechte si ujít lahodné sladké knedlíky s borůvkami!

Pokud se chcete pobavit, rozhodně navštivte Silver Rock, nedávno otevřený bar v alpském stylu. Užijete si perfektní večer se skvělou hudbou a širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů. Na 3 velkoplošných obrazovkách můžete také sledovat živé sportovní přenosy.

Detailní informace a rezervace pokojů - Hotel Praha:

 Více fotografií  Informace  Hodnocení

Žádané termíny:

Středisko Špindlerův Mlýn

Město Špindlerův Mlýn je jedním z nejnavštěvovanějších středisek v západních Krkonoších i celé České republice, leží v nadmořské výšce 745 metrů. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty jako sjezdové lyžování, běh na lyžích, sánkování nebo snowtubing. Ve městě je celkem 16 lanovek a vleků. Lyžuje se na sjezdovkách Medvědín, Svatý Petr, Labská a Horní Mísečky, většina sjezdovek je uměle zasněžována. V létě je Špindlerův Mlýn oblíbeným místem pro pěší turistiku a horská kola.

Služby a vybavení

Internet: Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma, Exteriér: Zahrada, Terasa, Sluneční terasa, Lyžování Lyžárna, Lyžařská škola, Aktivity Denní tisk, Sauna, Lyžování, Lázně a wellness, Masáže, Dětské hřiště, Kulečník, Vířivka, Pěší turistika, Cyklistika, Krytý bazén, Pronájem kol, Noční klub/DJ, Jídlo a pití Restaurace, Bar, Restaurace (à la carte), Snídaně do pokoje, Recepce 24 hodin denně, Úschova zavazadel, Pokojová služba, Společenské prostory, Doprava na letiště, Hlídání dětí/pro děti, Služba praní, Kadeřnictví/Kosmetika, Služba žehlení, Směnárna, Čištění bot, Obědové balíčky, Turistické informace, Fax/Kopírka, Služba concierge, Nekuřácké pokoje, Výtah, Trezor, Topení, Prostor pro kuřáky, Parkování Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná)

Turistické zajímavosti a cíle v nejbližším okolí

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Praha

Jiné možnosti ubytování ve středisku Špindlerův Mlýn a okolí:

V závorce je uvedena vzdálenost od zařízení Hotel Praha